Dnia 2 grudnia 2013r. odbędzie się czwarta już edycja Dnia Darmowej Dostawy organizowanego przez serwis ekomercyjnie.pl.  Z przyjemnością informujemy, że po raz drugi zostaliśmy Partnerem tego wydarzenia. Jeżeli chcecie zobaczyć w jakiej formie postanowiliśmy przyłączyć się do akcji, koniecznie zapoznajcie się z naszą propozycją.

Jeżeli jesteście właścicielami  e-sklepów zachęcamy Was do zaoferowania klientom darmowej dostawy w dniu 2.12.2013r. Rejestracji możecie dokonywać  na oficjalnej stronie www.dziendarmowejdostawy.pl Tam też na bieżąco możecie zapoznawać się z listą sklepów, które przyłączają się do akcji.

Dlaczego warto?
Jak mówi Krzysztof Bartnik, pomysłodawca i organizator wydarzenia –   Dzień Darmowej Dostawy to dobra okazja dla e-biznesów do promowania marki oraz zapoznania klientów ze swymi produktami. Warto wykorzystać to internetowe święto do pozyskania nowych lojalnych klientów.

Zapraszamy również do lektury  magazynu eKomercyjnie.pl , gdzie znajdziecie ponad 80 stron ciekawych materiałów o e-commerce w całości zadedykowanych zeszłorocznej akcji Dnia Darmowej Dostawy.

Pozdrawiamy,
Zespół Sendit