Poczta Polska Łódź

Dawniej Łódź była polskim centrum przemysłu włókienniczego i filmowego. Obecnie Łódź rozwija się właściwie w każdej branży zapewniając doskonałe warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego też Łódź jest chętnie wybierana przez wielu inwestorów z Polski i zza granicy. Tylko takie miasta jak Kraków i Warszawa są większe od Łodzi pod względem liczby ludności czy powierzchni. Łódź jest więc ważnym ośrodkiem na mapie Polski. Ogromnym atutem Łodzi jest położenie geograficznie – w samym centrum Polski. Stąd można dotrzeć bez trudu do najważniejszych miast polskich i europejskich. Dlatego też Łódź jest lubiana przez firmy, które swoją działalność opierają na handlu. Naturalnie nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu w wielu branżach jest konieczność korzystania z usług kurierskich. Dlatego Poczta Polska i wiodące firmy kurierskie odnotowują wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi. Dzięki portalowi wysyłkowemu, który od niedawna działa również w Łodzi, firmy i klienci indywidualni mogą otrzymać wspomniane usługi kurierskie taniej. Miasto Łódź jeszcze takiej oferty nie miało, ani ze strony firm kurierskich, ani w regularnych cennikach jakie prezentuje Poczta Polska.

Usługi kurierskie w mieście Łódź

Łódź jako ważny ośrodek akademicki, w którym mieści się prawie trzydzieści uczelni państwowych i prywatnych jest pełna młodych, ambitnych osób, które nie tylko zasilają łódzkie firmy jako wykwalifikowani pracownicy, ale też zakładają własne biznesy. Właśnie dla tych małych firm, często działających w oparciu o internet, Sendit jest dużym ułatwieniem i szansą na ograniczenie kosztów prowadzenia działalności. Jest to także oferta korzystna dla klientów indywidualnych z miasta Łódź, którzy zasadniczo nie mają możliwości uzyskania zniżek i rabatów w takich miejscach jak Poczta Polska. W ofercie Sendit są takie opcje jak Pocztex Kurier 48 czy też Pocztex Ekspres 24, które gwarantują wyjątkowo szybkie dostarczenie przesyłek do adresata.

Poczta Polska z rabatem dla klientów indywidualnych i firm

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Poczta Polska, a przede wszystkim firmy kurierskie oferują rabaty firmom, które podpisują z nią umowę i korzystają z jej usług regularnie. Niestety, wszystkich innych klientów obowiązują standardowe ceny zawarte w cenniku. Jeśli jesteś osobą prywatną, niewielkim przedsiębiorcą, bądź firmą wysyłającą zróżnicowane ilości paczek, także możesz liczyć na rabat! Rewolucyjna platforma Sendit zapewni Ci zniżki na usługi, które oferuje Poczta Polska, a także szereg innych firm kurierskich. Co więcej, z oferty możesz korzystać nie tylko na terenie dużych miast takich jak Łódź, ale także mniejszych. Poświęć kilka chwil i przekonaj się, że Poczta Polska wcale nie musi być droga!

Sendit wspiera Łódź

Sendit swoją funkcjonalnością przewyższa to, co na co dzień oferuje w swoich placówkach Poczta Polska i inni kurierzy. Wysyłka prowadzona przez platformę jest niezwykle prosta i zamyka się w kilku krokach. Najpierw załóż konto używając swojego adresu mailowego. Teraz możesz przejść do właściwego nadawania paczki. Wypełnij pola przeznaczone dla adresata i nadawcy, określ wymiary oraz wagę paczki, podaj rodzaj opakowania, w którym będzie przesłana. Następnie wybierz firmę kurierską (pamiętaj, że może to być zarówno Poczta Polska, jak i inny partner) i opłać usługę. Kurier on-line zamówiony przez Sendit przyjedzie do Ciebie w ciągu 24 h od złożenia zamówienia na dowolny adres w całym mieście Łódź. Wybór punktu odbioru paczki jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza w miastach takich jak Łódź, gdzie kolejki w placówkach pocztowych są ogromne.

Oferta, jakiej Poczta Polska Ci nie zaoferuje!

Sendit to szereg korzyści – nie tylko pieniężnych. Poczta Polska oferuje rabaty jedynie osobom, które zadeklarują wolumen paczkowy. Sendit nie wymaga od Ciebie podpisywania żadnych umów, ani określania ilości realizowanych wysyłek. Wysyłasz ile chcesz, a wraz ze wzrostem ilości paczek rośnie Twój rabat! Osoby, które posiadają niewielkie sklepy internetowe niezwykle cenią sobie elastyczność i wygodę rozwiązania. Platforma umożliwia bowiem połączenie konta ze swoim Allegro lub prowadzonym e – sklepem. Pamiętaj, że kupując przez Sendit korzystasz ze standardu, jaki oferuje Poczta Polska i inni partnerzy w swoich punktach stacjonarnych. Otrzymujesz dokładnie tę samą usługę w niższej cenie! Zamawiaj kuriera w miejsca, gdzie Łódź się dopiero rozwija! Określ miejsce odbioru i nie martw się o nic więcej.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Łodzi:

UPS Łódź
InPost Łódź
FedEx Łódź
DPD Łódź