Poczta Polska Koszalin

Koszalin to jeden z najważniejszych ośrodków miejskich na Pomorzu. Obecnie miasto zamieszkuje ponad 107 tys. osób. Chociaż Koszalin nie leży bezpośrednio na wybrzeżu, miasto przez lata było ważnym centrum rybołówstwa. Obecnie jego gospodarka skupia się raczej na mniejszej i większej przedsiębiorczości, a także nowoczesnych usługach i handlu. W związku z tym istnieje w nim spore zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które poza tradycyjnymi firmami kurierskimi świadczy także Poczta Polska. Mieszkańcy chętnie wybierają rozwiązania Pocztex Express 24 i Pocztex Kurier 48, jakie oferuje poczta Polska, bo przy niezawodności ich ceny są bardzo konkurencyjne. Niemniej warto obniżać je jeszcze bardziej, dlatego powołaliśmy do życia platformę Sendit. Dzięki niej mieszkańcy Koszalina mogą skorzystać z usług kurierskich, jakie oferuje Poczta Polska i inni wiodący przewoźnicy w jeszcze niższych cenach, na elastycznych warunkach i wygodnie porównując poszczególne oferty.

Koszalin – zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Tak duże miasta jak Koszalin w naturalny sposób wykazują ponadprzeciętne zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które zaspokaja między innymi Poczta Polska. Za rozwój lokalnej gospodarki odpowiada między innymi znajdująca się tu podstrefa Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie biznes może liczyć na korzystne warunki do rozwoju. Poczta Polska ze swoimi usługami Pocztex Kurier 48 i Pocztex Kurier 24 jest także ważnym partnerem firm zajmujących się handlem wysyłkowym. Do tego dochodzi jeszcze zapotrzebowanie klientów indywidualnych. Każdy z nas wysyła paczki do swoich rodzin i przyjaciół z całej Polski, zaś Poczta Polska i jej usługi kurierskie stanowią w tym przypadku doskonałe rozwiązanie, ze względu na doświadczenie, niezawodność i bardzo korzystne stawki, jakie może zaoferować ten przewoźnik. Poza tym Koszalin jest pokryty gęstą siatką placówek pocztowych.

Poczta Polska jeszcze taniej na innowacyjnej platformie wysyłkowej

Poczta Polska i jej usługi kurierskie zyskały popularność także ze względu na cenę, nie tylko w Koszalinie. Mimo, że jest ona bardzo konkurencyjna, istnieją sposoby na jej dalsze obniżenie. Nie musi w tym przypadku chodzić o podpisanie stałej umowy z Pocztą Polską lub innym przewoźnikiem. Ta wymaga bowiem zwykle określenie zapotrzebowania na usługi kurierskie z wyprzedzeniem, co nie jest wygodne dla wszystkich klientów, a dla niektórych staje się barierą. Koszalin ma jednak wybór w postaci innowacyjnej platformy wysyłkowej Sendit. Poczta Polska to nasi partnerzy, a usługi Pocztex Kurier 48 oraz Pocztex Express 24, podobnie jak innych kurierów można zamówić za naszym pośrednictwem. Nie chodzi jednak wyłącznie o porównanie ofert jakie zapewnia Poczta Polska i inni przewoźnicy. Dzięki atrakcyjnym rabatom paczki i palety opuszczają Koszalin taniej, w dodatku na elastycznych warunkach.

Koszalin wybiera Sendit – jak skorzystać z usługi

Korzystanie z platformy Sendit jest proste i intuicyjne. Każdy klient z Koszalina może założyć swoje indywidualne konto. Po zalogowaniu zyskujemy dostęp do usług kurierskich Poczty Polskiej i innych wiodących przewoźników. Najpierw należy jednak wyplenić formularz wysyłkowy. Podajemy w nim dane nadawcy i jego adres (Koszalin) oraz dane odbiorcy. W kolejnej części należy umieścić wymiary i wagę paczki, a także rodzaj opakowania. Poczta Polska i inni kurierzy na tej podstawie dokonują wyceny usługi. NA dole strony pojawią się następnie między innymi oferty Pocztex (Poczta Polska) i innych przewoźników. Przy wyborze Pocztex Kurier 48 paczkę należy zanieść do najbliższego punktu Poczty Polskiej w Koszalinie. W przypadku usługi Pocztex Express 24 – po przesyłkę zgłosi się kurier, a następnie opuści ona Koszalin.

Poczta Polska na platformie Sendit – wiele korzyści i wyborów

Poczta Polska zamawiana poprzez Sendit podobnie jak korzystanie z usług innych firm kurierskich w Koszalinie w te sposób to dobry wybór nie tylko ze względu na niższą cenę. Rabat rośnie proporcjonalnie do liczby zamówień, a rozliczenie z Pocztą Polską może odbywać raz w miesiącu lub każdorazowo. Platformę Sendit można zintegrować z kontem na Allegro lub stroną sklepu internetowego. Współpraca nie wymaga podpisywania umowy.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Koszalinie:

UPS Koszalin
InPost Koszalin
DPD Koszalin