Poczta Polska Wrocław

Wrocław należy do czołówki polskich miast pod względem bogactwa, a jego budżet ustępuje tylko stolicy. Miasto wyróżnia się w kraju bogatą i ciekawą historią, a także piękną architekturą i niepowtarzalnym klimatem. Wrocław stanowi doskonałe miejsce dla przedsiębiorczości – działają tu zarówno wielkie firmy, jak i lokalne mniejsze biznesy. Również z tego względu Poczta Polska ze swoimi usługami kurierskimi Pocztex Kurier 48 i Pocztex Ekspres 24 ma w stolicy Dolnego Śląska dużo pracy. Z jej usług, podobnie jak innych wiodących firm kurierskich korzystają we Wrocławiu klienci biznesowi i prywatni. Poczta Polska stanowi dla wielu sprawdzoną i dość tanią alternatywę. Obecnie dzięki innowacyjnej platformie wysyłkowej Sendit mieszkańcy Wrocławia mogą oszczędzać jeszcze więcej. Poczta Polska i tradycyjni kurierzy są naszymi partnerami.

Wrocław na rynku usług pocztowych i kurierskich

Symbolem najnowszych sukcesów miasta pod względem gospodarczym jest Sky Tower – jeden z najwyższych budynków w Polsce. Wrocław jest dziś jednym z najważniejszych krajowych centrów biznesowych. Poza usługami kwitnie tutaj przemysł i logistyka. Poza tym we Wrocławiu działa także kilka specjalnych stref ekonomicznych i parków technologicznych nastawionych na działalność badawczo rozwojową. O znaczeniu miasta decyduje także duża liczba mieszkańców. Przekłada się to oczywiście na wysokie zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które oprócz tradycyjnych przewoźników świadczy także Poczta Polska w ramach oferty Pocztex Kurier 48 i Pocztex Ekspres 24. W pierwszym wariancie paczkę należy nadać, a następnie wysłać w najbliższej placówce, których Poczta Polska ma na terenie miasta bardzo wiele. Z kolei Pocztex Ekspres 24 działa jak tradycyjny kurier, który zabierze przesyłkę z dowolnej lokalizacji we Wrocławiu. Wysoka jakość usług i korzystne ceny sprawiają, że Poczta Polska charakteryzuje się wysoką konkurencyjnością wobec innych działających we Wrocławiu przewoźników.

Poczta Polska – jak nadawać paczki jeszcze taniej?

Warto porównywać oferty, by przy każdej okazji dowiedzieć się, kiedy Poczta Polska i jedna z usług Pocztex będą szczególnie konkurencyjne według innych firm kurierskich. Taką możliwość daje stworzony przez nas portal Sendit. Wrocław to miasto, w którym zyskaliśmy szerokie grono klientów. Porównanie ofert odbywa się na etapie nadawania paczki. Jednak Sendit to dla mieszkańców Wrocławia nie tylko porównywarka. Poczta Polska i wiodące firmy kurierskie są naszymi partnerami biznesowymi, a ze stawek niższych od rynkowych korzystają nasi użytkownicy biznesowi i indywidulni. Największe firmy, których siedzibą lub oddziałem jest Wrocław mogą liczyć na stałe umowy z firmami kurierskimi, jednak wiąże się to z koniecznością oszacowania swojego zapotrzebowania. Na Sendit Poczta Polska i sprawdzone firmy kurierskie oferują niskie stawki dla wszystkich, niezależnie od liczby zamówień. Wrocław zasługuje na takie rozwiązania, a to nie koniec korzyści.

Wrocław korzysta z Sendit. Obsługa portalu w kilku prostych krokach

Dostęp do usług, które zapewnia Poczta Polska na Sendit jest bardzo prosty. Wystarczy zalogować się w serwisie i uzupełnić dane odbiorcy oraz nadawcy. W tym przypadku adresem nadawczym będzie oczywiście Wrocław. Następnie podajemy informacje o przesyłce – jej wymiary, wagę i sposób zapakowania. Szczegółowe informacje dotyczące wymiarów paczek jakie przyjmuje Poczta Polska w ramach usług Pocztex Kurier 48 i Pocztex Ekspres 24 znajdują się na naszej stronie. Każda przesyłka opuszczająca Wrocław jest ubezpieczona na kwotę do 1000 zł, jednak wartość polisy można rozszerzyć do nawet 50 tys. złotych. Po uzupełnieniu formularza na dole strony pojawią się oferty poczekalnych firm. Każdy klient może się przekonać, czy w tym przypadku najkorzystniejszym wariantem będzie Poczta Polska, czy inny spośród naszych partnerów – sprawdzonych firm kurierskich działających na polskim rynku.

Poczta Polska i kurierzy na Sendit – wszystkie korzyści

Wrocław to obszar działania wielu sklepów wysyłkowych, dla których Poczta Polska jest ważnym elementem działalności. Platformę Sendit można zintegrować ze swoim kontem na Allegro lub sklepem internetowym co ułatwi nadawania paczek przewoźnikom takim jak Poczta Polska. Korzystanie z serwisu nie wymaga podpisywania umowy i określania swojego zapotrzebowania, jednak większe wysyłki oznaczają wyższe rabaty. Rozliczenie może odbywać się przy każdym nadaniu lub raz w miesiącu w formie faktury.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich we Wrocławiu:

UPS Wrocław
InPost Wrocław
FedEx Wrocław
DPD Wrocław