Poczta Polska Warszawa

Warszawa będąca stolicą Polski jest największym miastem pod względem liczby ludności i powierzchni w państwie i jednocześnie najważniejszym w kraju ośrodkiem administracyjnym, naukowym, gospodarczym, politycznym i kulturalnym. Warszawa to miasto bardzo reprezentacyjne, które każdego roku przyciąga mnóstwo turystów. Mogą oni zobaczyć między innymi Zamek Królewski wraz z Kolumną Zygmunta, Pałac w Wilanowie, Pałac Na Wodzie w warszawskich Łazienkach. Ale zobaczyć tu też można piękną Prawosławną Katedrę Metropolitalną czy Pałac Kultury i Nauki. Warszawa jest jednak miastem atrakcyjnym nie tylko dla turystów, ale również dla biznesmenów i inwestorów. W mieście funkcjonuje ponad 5 mln m2 nowoczesnych powierzchni biurowych, Warszawa jest też jednym z największych w Polsce centrów usług dla biznesu. W stolicy nie brakuje też dużych firm działających w różnych gałęziach przemysłu. Ogromne znaczenie ma też handel i usługi. W mieście Warszawa nie mogło więc zabraknąć również tanich usług kurierskich. Dlatego właśnie tu szczególnie prężnie działa platforma wysyłkowa Sendit, która umożliwia zamawianie kuriera online na terenie całego miasta Warszawa. Serwis współpracuje z wieloma renomowanymi firmami kurierskimi, wśród których jest też Poczta Polska oferująca usługi Pocztex Kurier 48 oraz Pocztex Ekspres 24.

Usługi kurierskie dla miasta Warszawa

Warszawa, która jest miastem pełnym udogodnień od transportu, przez bogatą ofertę edukacyjną i kulturalną, aż po ogromną ilość parków i terenów rekreacyjnych, ma już teraz dostęp również do platformy przesyłkowej Sendit. Dzięki niej firmy z miasta Warszawa, jak również osoby prywatne, mogą nadawać tanio przesyłki pod dowolny adres w kraju i za granicę. Można korzystać z kuriera Pocztex – Poczta Polska lub z oferty innych firm kurierskich. Wszystko to tanio i z zachowaniem najwyższych standardów usług, które gwarantuje Poczta Polska i inne firmy kurierskie. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze. Co więcej, przez Sendit można skorzystać z usługi Pocztex Kurier 48 i Pocztex Ekspres 24. Pierwsza usługa to gwarancja, że paczka dotrze do odbiorcy w ciągu maksymalnie dwóch dni. Druga to wyjątkowo ekspresowa przesyłka – paczka u odbiorcy może być już na następny dzień roboczy. Wszystko to monitoringiem procesu doręczenia i innymi udogodnieniami.

Poczta Polska tańsza nie tylko dla firm

Powszechnym rozwiązaniem, które stosuje Poczta Polska jest oferowanie niższych cen przesyłek firmom, które podpiszą z nią umowę. Dla osób wysyłających zróżnicowane ilości paczek jest to niezwykle obciążające zobowiązanie, bowiem muszą określić ich stałą liczbę. Sendit to portal umożliwiający korzystanie z rabatów osobom prywatnym, a także firmom, które na co dzień nie są związane w żaden sposób z tym, co oferuje Poczta Polska. Co więcej, rozwiązanie pozwala nie tylko korzystać z rabatów bez umowy, ale przede wszystkim zamawiać kuriera on-line. Warszawa obfituje w liczne budynki, którymi zarządza Poczta Polska, więc swoją przesyłkę z łatwością można zostawić w jednym z nich. Korzystając z Sendit i usługi Pocztex Ekspres 24 oszczędzamy cenny czas, bo to kurier, którego wysyła Poczta Polska przyjeżdża do nas, a paczka dotrze szybciej do nadawcy.

Poczta Polska na Sendit – więcej korzyści

Poczta Polska jest najpopularniejszym usługodawcą, korzystanie z jej usług przez osoby prywatne nie jest kosztowne. Jednak tę samą ofertę w niższej cenie, a także wiele innych znajdziesz w platformie wysyłkowej Sendit. Wystarczy, że przy pomocy swojego maila założysz konto. Następnie, aby nadać paczkę, musisz wpisać dane adresata i nadawcy, określić wymiary oraz wagę przesyłki, a także opakowanie. Na samym końcu wybierzesz, czy chcesz nadać paczkę, którą dostarczy Poczta Polska, czy też inna firma kurierska. Po zakończeniu transakcji i opłaceniu rachunku możesz czekać na kuriera. Tani kurier on-line jest niezwykle wygodny, ponieważ niezależnie, czy Twoim miejscem zamieszkanie jest Warszawa Centrum, czy też jej obrzeża – przesyłka zawsze zostanie odebrana w wybranym przez Ciebie punkcie. Udogodnieniem dla małych przedsiębiorców, dla których Poczta Polska nie przygotowała dogodnych umów jest możliwość powiązania konta Sendit ze sklepem Allegro bądź internetową platformą e – sklepu.

Warszawa wysyła z Sendit

W dużych miastach takich jak Warszawa istnieje niesamowicie dużo małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób prywatnych, które chcą korzystać z rabatów na kuriera. Tanie, szybkie i sprawne wysyłki oferuje Sendit. Jak to wszystko działa? Po wyborze odpowiedniej firmy kurierskiej (Poczta Polska, a także wielu innych partnerów), kupujesz usługę w takim samym standardzie, jak w punkcie stacjonarnym dostępnym w mieście Warszawa. Ogromną zaletą rozwiązania jest brak jakichkolwiek umów z platformą. Nie musisz też określać wolumenu paczkowego, toteż wysyłasz tyle, ile chcesz. Wraz ze wzrostem ilości wysłanych paczek, uzyskasz większe rabaty! A te sięgają nawet kilkudziesięciu procent ceny określonej w oficjalnym cenniku. Tego nie może zaoferować Poczta Polska, gdy usługa zamawiana jest w sposób tradycyjny.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Warszawie:

UPS Warszawa
InPost Warszawa
FedEx Warszawa
DPD Warszawa