Poczta Polska Tychy

Tychy to miasto będące jednym z największych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Przez Tychy przebiegają ważne trasy komunikacyjne, między innymi Międzynarodowa Trasa Europejska nr 75 z Krety na Skandynawię czy droga ekspresowa S1, niedaleko od miasta biegnie też autostrada A1 i autostrada A4. Dzięki nim można łatwo dotrzeć z Tych między innymi do Wrocławia, Katowic, Krakowa, Rzeszowa, a także za granicę – na Ukrainę i do Niemiec. Takie położenie sprawia, że miasto Tychy ma idealne warunki do rozwoju biznesu niemal w każdej dziedzinie. Tym bardziej, że lokalne firmy wspiera Poczta Polska, która oferuje usługi kurierskie Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Te z kolei są teraz dostępne w jeszcze niższych cenach dzięki platformie przesyłkowej Sendit do nadawania paczek online.

Zapotrzebowanie na usługi kurierskie w mieście Tychy

Tychy to miasto znane z najstarszego polskiego browaru – Tyskie Browary Książęce. Będąc w Tychach warto odwiedzić Tyskie Muzeum Piwowarstwa. Oprócz browaru, Tychy mają też dwa duże zakłady motoryzacyjne takich koncernów jak General Motors i Fiat. Wpływ na gospodarkę miasta Tychy ma również znajdująca się tu podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tyska podstrefa skupia wokół siebie około 50 firm i jest miejscem pracy dla około 11 tysięcy mieszkańców miasta Tychy. Tychy to dobre miasto na inwestycje o czym przekonało się już wiele zagranicznych firm między innymi z Włoch, Niemiec, Austrii, Stanów Zjednoczonych, Japonii, a także wielu rodzimych inwestorów. W miasto Tychy zainwestowała także platforma Sendit, która dostrzegła tu duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi kurierskie, które proponuje między innymi Poczta Polska, w najniższych cenach.

Jak uzyskać niższe ceny na kuriera, którego oferuje Poczta Polska?

Z pewnością zastanawiałeś się jak zdobyć rabat, który Poczta Polska przygotowała dla przedsiębiorców bez zobowiązywania się umową. Standardowo oferty skierowane są do dużych firm, które wysyłają ogromne ilości przesyłek. Tymczasem platforma wysyłkowa Sendit kierowana jest do osób, które chcą zaoszczędzić na kurierze Pocztex (Poczta Polska) nawet wtedy, gdy nadają jedynie kilka paczek w miesiącu. Nie sposób ukryć, że Tychy są miastem, w którym rozwiązanie świetnie się sprawdza, bowiem małe i średnie firmy chętnie korzystają z tańszego rozwiązania w tej samej jakości usług, jakimi dysponuje Poczta Polska. Musisz wiedzieć, że wysyłając przesyłkę przez Sendit zachowujesz standard dostawy, zyskujesz niższą cenę oraz pakiet udogodnień, jakie przygotowała dla naszych klientów Poczta Polska i inne firmy kurierskie.

Tychy – miasto tanich kurierów

Nieważne czy Tychy to miasto Twojego stałego pobytu. Zarówno tu, jak i w innych miejscach możesz skorzystać z Sendit, a poprzez platformę z usług jakie oferuje Poczta Polska. Całość procedury zajmuje tylko kilka chwil. Do stworzenia konta potrzebujesz jedynie maila i hasła. Jeśli zechcesz, możesz połączyć je z Allegro bądź Twoim sklepem internetowym. Teraz czas na nadanie przesyłki online, którą odbierze od Ciebie Poczta Polska lub inna firma kurierska. Wypełnij dane nadawcy i adresata, a następnie wprowadź gabaryty przesyłki, jej masę i opakowanie. Na końcu wybierz usługodawcę i zapłać. Korzystaj z Sendit ile tylko chcesz. Nieważne, czy prowadzisz biznes i wysyłasz paczki regularnie, czy jesteś zwykłym klientem. To tu zyskasz rabaty do kilkudziesięciu procent ceny, którą zamieszcza w ofercie Poczta Polska, między innymi z Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48!

Sendit to nie tylko Poczta Polska w niskiej cenie

Platforma Sendit daje możliwości znacznie szersze niż Poczta Polska. Lider w branży przesyłek jest jednym z wielu partnerów, z którego usług możesz skorzystać dzięki serwisowi. Do największych zalet wymienianych przez użytkowników Sendit należą: liczne rabaty, do których nie mieli wcześniej dostępu, oszczędność czasu poświęcanego na proces wysyłki, brak umowy i zobowiązania wolumenu paczkowego. Tychy są miastem, w którym Poczta Polska ma wiele punktów, jednakże nie zawsze znajdują się one w oczekiwanych przez klientów miejscach. Z Sendit zamówisz kuriera, którego zapewnia Poczta Polska online, a on odbierze przesyłkę w dowolnym punkcie miasta. Co więcej, im większą ilość przesyłek nadasz, tym niższa będzie ich cena!

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Tychach:

UPS Tychy
InPost Tychy
FedEx Tychy
DPD Tychy