Poczta Polska Toruń

Toruń to niewątpliwie miasto z niepowtarzalnym klimatem. Tworzy go wyjątkowa zabudowa Zespołu Staromiejskiego, który widnieje na liście światowego dziedzictwa UNESCO, a także wspaniałe zabytki, liczne atrakcje turystyczne, ośrodki akademickie. Miasto przez cały rok tętni życiem i jest chętnie odwiedzane przez tysiące turystów. Miasto Mikołaja Kopernika może być też dumne z rozwijającego się dynamicznie biznesu. Choć jest to miasto o kilkusetletniej historii, to jest jednocześnie bardzo nowoczesne. Przedsiębiorcy z miasta Toruń chętnie wykorzystują możliwości jakie daje Internet, rozwijając e-biznesy, w tym sklepy internetowe. Intensywny rozwój biznesu pociąga za sobą duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które w wysokim standardzie oferuje między innymi Poczta Polska (Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48). A ponieważ w mieście Toruń rozpoczęła swoją działalność internetowa platforma wysyłkowa Sendit, to usługi, które oferuje Poczta Polska są teraz dostępne w niższej cenie.

Usługi kurierskie w mieście Toruń

Toruń jako regionalny ośrodek gospodarczy i biznesowy, może się pochwalić pozycją lidera w województwie w zakresie ilości największych przedsiębiorstw. Ale znaczenie dla gospodarki mają w dużej mierze również małe i średnie firmy, które prężnie działają w każdej popularnej branży. Toruń jest znany jako miejsce atrakcyjne dla rozwoju biznesu. Dlatego w funkcjonowanie lokalnych firm doskonale wpisuje się platforma Sendit, która jest dostępna również dla osób prywatnych z miasta Toruń. Dzięki niej usługi, jakie oferuje Poczta Polska są dostępne dużo taniej. Z oferty może skorzystać każdy z miasta Toruń i to bez żadnych zobowiązań.

Poczta Polska i jeszcze tańsze usługi kurierskie? To możliwe!

Poczta Polska daje możliwość wysyłania paczek w cenach, które są dość wysokie. Istnieje możliwość ich zmniejszenia poprzez podpisanie z Pocztą Polską umowy. Poczta Polska zaproponuje wówczas niższe ceny, jednak tym samym wymaga zadeklarowania ilości paczek, które będą wysyłane w danym miesiącu, narzucając przy tym określone minimum. Biorąc pod uwagę, że czasem zmienia się sytuacja i tego minimum nie da się zrealizować, istnieje problem – niewielkie przedsiębiorstwa i osoby prywatne nie mają możliwości skorzystania ze specjalne oferty, jaką daje Poczta Polska i inni kurierzy dużym firmom. Toruń to miasto, w którym siedzibę mają nie tylko wielkie firmy, a w umowie, którą proponuje Poczta Polska są takie warunki, które umożliwiają współpracę tylko dużym przedsiębiorstwom. Istnieje jednak wiele mniejszych firm, które chciałyby korzystać z tańszych możliwości, jakie ma Poczta Polska, jednak bez konieczności deklarowania minimalnej liczby paczek w miesiącu. Dotyczy to także osób prywatnych, które paczki mogą wysyłać sporadycznie. To właśnie dla nich powstała platforma wysyłkowa Sendit, która realizuje przesyłanie paczek w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie wymaga ani podpisywania umowy, ani wysyłania określonej liczby przesyłek w miesiącu. Dzięki Sendit każdy ma możliwość korzystania z usług, które oferuje Poczta Polska jako Pocztex w dużo niższych cenach.

Sendit i Poczta Polska – jak łatwo zamówić kuriera?

Poczta Polska daje możliwość zamówienia kuriera, w przystępny sposób jednak nie możemy wówczas skonfrontować jej oferty z konkurencją. Z pomocą przychodzi Sendit, dzięki któremu zamówienie kuriera jest proste, a w momencie nadawania paczki mamy wybór usługodawcy. Wystarczy utworzyć konto lub skorzystać z danych do konta Allegro, by móc zamówić kuriera Poczta Polska w mieście Toruń. Założenie konta wymaga podania jedynie adresu e-mail i wybranego przez siebie hasła, a po wypełnieniu krótkiego formularza i nadaniu paczki Poczta Polska przyśle kuriera. Cały Toruń jest objęty usługą, zatem kurier Poczta Polska przyjedzie w wyznaczone miejsce. Paczkę można taniej nadać na poczcie. Sendit daje możliwość zamówienia kurierów również z innych firm. Każdy, kto korzysta z usług kurierskich w mieście Toruń, może zaoszczędzić czas i pieniądze.

Sendit w mieście Toruń – jakie korzyści?

Poczta Polska od klientów liczących na rabaty wymaga podpisania umowy, a w Sendit nie jest to konieczne. Nie trzeba podawać wolumenu paczkowego, mimo to cena jest tym niższa, im więcej jest wysyłanych paczek. Poczta Polska nie oferuje takiej zniżki, dlatego Sendit to doskonały sposób na to, by Poczta Polska i jej usługi kurierskie były tańsze dla miasta Toruń.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Toruniu:

UPS Toruń
InPost Toruń
FedEx Toruń
DPD Toruń