Poczta Polska Szczecin

Szczecin, choć nie jest bezpośrednio położony nad morzem stanowi bardzo ważny port morski. Miasto dzięki temu, jak również bliskości granicy stanowi arenę intensywnej współpracy gospodarczej szczególnie z naszymi zachodnimi sąsiadami. Ponadto Szczecin wyróżnia się ciekawa architekturą i dużą liczbą terenów zielonych. W takich miastach jak Szczecin intensywnie działa oczywiście Poczta Polska proponująca także swoje usługi kurierskie Pocztex Kurier 48 i Pocztex Ekspres 24. To korzystne dla mieszkańców i biznesu. Poczta Polska często pozwala na wysyłanie paczek w bardzo korzystnych warunkach w porównaniu do innych kurierów. Mieszkańcy Szczecina mogą również skorzystać z innowacyjnej platformy wysyłkowej Sendit. Poczta Polska jest jednym z naszych partnerów, dzięki czemu wysyłki odbywają się na elastycznych zasadach i w niskiej cenie.

Szczecin – gospodarka oraz usługi pocztowe i kurierskie

Szczecin to nie tylko bardzo ważny port. Na terenie miasta działają także stocznie remontowe. Szczecin jest także ważnym ośrodkiem przemysłu spożywczego, a kilka produktów uznaje się za lokalne specjały – na przykład paprykarz szczeciński. W mieście i jego okolicach działają specjalne strefy ekonomiczne, ułatwiające rozwój lokalnego biznesu. Ponadto spore znaczenie odgrywa rybołówstwo. Współczesny Szczecin to także ważne centrum handlowe i usługowe. To wszystko w połączeniu z dużą liczbą mieszkańców sprawia, że Poczta Polska oferująca usługi Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48 ma w mieście wiele pracy, podobnie jest tradycyjni kurierzy. Poczta Polska odgrywa ważne znaczenie zarówno dla lokalnych przedsiębiorców, zajmujących się między innymi handlem wysyłkowym, jak i klientów indywidualnych wysyłających paczki do swoich bliskich. W tym kontekście Poczta Polska to okazja to oszczędności, a jednocześnie usługi na najwyższym poziomie.

Poczta Polska – usługi kurierskie w jeszcze niższej cenie dzięki Sendit

Korzystając z usług kurierskich warto porównywać wiele ofert. Niekiedy najkorzystniejszą oferuje Poczta Polska, w innych przypadkach lepszy może okazać się wybór innego kuriera. Szczecin daje wiele możliwości. Poza tym należy szukać stawek niższych od rynkowych. To wszystko zapewni innowacyjna platforma wysyłkowa Sendit. Do grona naszych partnerów zaliczają się wiodący kurierzy działający na polskim rynku, w tym Poczta Polska oferująca usługi Pocztex Kurier 48 oraz Pocztex Ekspres 24. W tym pierwszym przypadku nadajemy przesyłkę na poczcie, w drugim paczkę ze Szczecina zabierze kurier. Na Sendit użytkownicy porównują oferty w momencie nadawania paczki. Poza tym Poczta Polska i inni kurierzy przygotowali dla nich ceny niższe od rynkowych.

Jak nadać paczkę z miasta Szczecin poprzez Sendit?

Co zrobić, by paczka opuściła Szczecin taniej za sprawa platformy Sendit? Należy założyć konto na stronie. By nadać paczkę, uzupełniamy dane nadawcy oraz odbiorcy przesyłki. Adresem nadawcy będzie oczywiście Szczecin. Następnie dokonujemy charakterystyki paczki, czyli podajemy jej wymiary, wagę i rodzaj opakowania, który również może być istotny dla kuriera firmy Poczta Polska. Maksymalna waga przesyłki wynosi w tym przypadku 30 kilogramów, a wymiary można znaleźć na naszej stronie. Poczta Polska bezpłatnie ubezpieczana na kwotę do 1000 zł, jednak polisę można podwyższyć do nawet 50 tysięcy złotych. Po uzupełnieniu formularza na dole strony pojawią się oferty wiodących kurierów, w tym usługi Pocztex, które proponuje Poczta Polska. Użytkownik wybiera najkorzystniejszą.

Dodatkowe korzyści – Poczta Polska na Sendit

Mniejsze firmy, których siedzibą jest Szczecin ucieszy fakt, że korzystanie z Sendit nie wymaga podpisywania umowy i deklarowania wolumenu paczkowego z wyprzedzeniem. Z kolei sklepy internetowe, dla których Poczta Polska jest ważnym elementem działalności mogą wygodnie zintegrować platformę ze swoją stroną lub kontem na Allegro. Rozliczenie może odbywać się przy każdym nadaniu paczki albo w formie faktury miesięcznej. Szczecin, w którym prężnie działa Poczta Polska zasługuje na tak korzystne rozwiązania.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Szczecinie:

UPS Szczecin
InPost Szczecin
FedEx Szczecin
DPD Szczecin