Poczta Polska Rybnik

Rybnik nie należy do największych miast Polski, ale jest jednocześnie miastem bardzo dynamicznie rozwijającym się. Na terenie miasta funkcjonuje Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna i Rybnicka Strefa Aktywności Gospodarczej. Ogółem miasto Rybnik może się pochwalić trzynastoma tysiącami działalnościami gospodarczymi. Wciąż dużą rolę w miejscowej gospodarce odgrywa górnictwo i energetyka, ale wzrasta znaczenie handlu i sektora usług. Dlatego też w mieście Rybnik rośnie zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które oferuje chociażby Poczta Polska. A dzięki temu, że Rybnik został objęty działaniami platformy przesyłkowej Sendit, to te usługi kurierskie są teraz jeszcze tańsze.

Rybnik – dobry rynek zbytu dla handlu i usług

Przez Rybnik przebiegają liczne drogi wojewódzkie i krajowe oraz autostrada A1. To sprawia, że łatwo jest docierać z Rybnika do wielu miast polskich i czeskich. Transport ułatwia bliskość do trzech międzynarodowych portów lotniczych Katowice – Pyrzowice, Kraków – Balice i w czeskiej Ostrawie. Wszystko to tworzy dobre warunki dla miejscowego biznesu i ułatwia wyjście poza granice miasta. Podobnie jak platforma Sendit, dzięki której można kupować i sprzedawać towary w całej Polsce i za granicą, mając pewność, że będą one błyskawicznie dostarczane przez takie firmy jak Poczta Polska z kurierami Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48.

Poczta Polska – tanie usługi kurierskie

Jeśli często wysyłasz paczki do swoich klientów to wiesz, jaki jest ich koszt. Niestety klienci bardzo często rezygnują z usług właśnie ze względu na koszt wysyłki. Istnieje co prawda możliwość podpisania z Pocztą Polską, w tym Poczta Polska Rybnik, umowy na większą ilość paczek, ale niestety Poczta Polska wymaga zadeklarowania minimalnej ilości paczek w miesiącu. Wiele firm nie jest w stanie określić ile paczek miesięcznie będzie wysyłało, ponieważ wiele z nich np. działa sezonowo, dlatego taka umowa nie jest korzystna. Tym bardziej stratne są małe firmy albo osoby fizyczne, które zmuszone są płacić za każdą paczkę oddzielnie. Na szczęście jest rozwiązanie, które znacznie ułatwi wysyłanie paczek. Jest to serwis Sendit, która jest platformą przesyłkową. Oferuje zarówno firmom korzystającym dotychczas z usług jakie oferuje Poczta Polska Rybnik, jak i osobom prywatnym, wysyłkę przesyłek w atrakcyjnych cenach, konkurencyjnych cenowo ze standardową ofertą jaką prezentuje Poczta Polska. Nie trzeba podpisywać umowy na deklarowaną ilość przesyłek. Sendit współpracuje z Pocztex (Poczta Polska), ale oferuje znacznie lepsze warunki.

Sendit – zamawiaj kuriera Poczta Polska i wysyłaj taniej

Sendit znacznie ułatwia nadanie przesyłki kurierem Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48 (Poczta Polska). Po utworzeniu konta wpisujemy jedynie dane nadawcy i odbiorcy, a także podajemy gabaryty paczki, tj. jej wysokość, szerokość, wagę oraz rodzaj opakowania. Na końcu strony wybieramy kuriera, który ma dostarczyć paczkę. Możemy zamówić kuriera Pocztex – Poczta Polska w mieście Rybnik. Kurier odbierze od nas paczkę na terenie całego miasta Rybnik, co daje nam ogromny komfort. Możemy wysłać paczkę bez udawania się do placówki Poczta Polska Rybnik. Możemy zamówić kuriera jakiego proponuje Poczta Polska lub z innych znanych firm kurierskich. To ogromna oszczędność czasu, ponieważ nie musimy stać w kolejkach w placówce pocztowej. Umawiamy się na konkretne miejsce na odebranie od nas paczki, po czym kurier dostarcza ją do naszego odbiorcy. Aby założyć konto wystarczy jedynie adres e-mail, co bardzo ułatwia i przyspiesza cały proces rejestracji.

Dlaczego warto korzystać z Sendit dla miasta Rybnik?

Sendit przede wszystkim jest platformą przyjazną klientom, którzy chcą znaleźć taniego i sprawnego kuriera, by wysłać paczkę do swoich kontrahentów. Nie wymagane jest przy tym podpisywanie umowy, co bardzo ułatwia nam wysyłkę paczek, a przede wszystkim pozwala na pełną dowolność jeśli chodzi o wolumen paczkowy. Nie musimy ograniczać się w ilości wysyłanych paczek, ale też nie istnieje minimalna ilość wysyłek, jaką musimy wykonać w danym miesiącu, co jest korzystne dla klienta indywidualnego i małych firm. Jednocześnie im więcej przesyłek, tym cena niższa za każdą z nich. Zamówienie kuriera w mieście Rybnik jest niezwykle proste, a kurier odbiera od nas paczkę z wyznaczonego miejsca. Oszczędza się przy większej ilości wysyłanych paczek, co daje ogromne korzyści i w porównaniu z ofertą jaką zapewnia Poczta Polska. Istnieje również możliwość połączenia konta na Sendit z kontami na Allegro i na innych platformach sprzedażowych, co znacznie ułatwia nam wysyłkę towaru i przy okazji sprawia, że zamówienie kuriera jest bardzo proste.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Rybniku:

UPS Rybnik
InPost Rybnik
FedEx Rybnik
DPD Rybnik