Poczta Polska Ruda Śląska

Ruda Śląska, podobnie jak inne śląskie miasto Bielsko-Biała, powstała stosunkowo niedawno z połączenia dwóch miast – Rudy i Nowego Bytomia. Na mapach, jako Ruda Śląska, miasto funkcjonuje dopiero od 1959 roku! W mieście Ruda Śląska bardzo intensywnie rozwija się przedsiębiorczość, a samo miasto jest bardzo atrakcyjne dla inwestorów. Rozwój przedsiębiorczości jest możliwy między innymi dzięki prężnej działalności Rudzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości czy też Rudzkiej Agencji Rozwoju. Ruda Śląska to też miejsce działalności Śląskiego Parku Przemysłowego. Wśród czynnych zakładów przemysłowych są trzy kopalnie węgla kamiennego, huta, elektrociepłownia i inne zakłady. W mieście Ruda Śląska rośnie też znaczenie handlu i usług. Dlatego też platforma wysyłkowa Sendit, z takimi partnerami jak Poczta Polska, widzi w mieście Ruda Śląska ogromną szansę na rozwój usług kurierskich.

Ruda Śląska – duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Zgodnie ze współczesnymi trendami wielu przedsiębiorców, co najmniej część swojej działalności, opiera na biznesie internetowym. A młodzi ludzie pokładają w e-biznesie największe nadzieje. I rzeczywiście to ogromna szansa dla mieszkańców miasta Ruda Śląska, którzy chcą rozpocząć nową działalność gospodarczą lub poszerzyć możliwości już funkcjonującej na lokalnym rynku firmy. W tym wypadku korzystanie z usług kurierskich jest nieodzowne. A wprowadzana do miasta Ruda Śląska internetowa platforma wysyłkowa, bardzo ułatwia korzystanie z usług takich operatorów jak Poczta Polska z ofertą Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Nie tylko można nadawać paczki za pośrednictwem internetu, ale też oszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent sumy, standardowo wydawanej na przesyłki. Takich cen Poczta Polska nie może zaoferować wedle regularnego cennika, podobnie jak inne firmy kurierskie.

Poczta Polska może być tańsza niż myślisz

Powszechnie utarło się, że Poczta Polska może być tańsza tylko wtedy, gdy firma podpisze z nią umowę. Niewątpliwie jest to wygodna opcja, jednakże nie każda z firm, a szczególnie osoby prywatne, nie są w stanie podjąć takiego zobowiązania. Konieczność wyznaczenia wolumenu paczkowego skutecznie odstrasza mniejszych przedsiębiorców, których jest szczególnie dużo w mieście Ruda Śląska. Dzięki platformie wysyłkowej Sendit możesz korzystać z przesyłek, które realizuje Poczta Polska taniej niż robiłeś to dotychczas! To tu uzyskasz najwyższą jakość obsługi w cenie niższej do kilkudziesięciu procent. Innowacyjny serwis jest szansą na to, by Poczta Polska zapewniła ofertę przystępną cenowo dla każdego – nie tylko największych firm.

Ruda Śląska wysyła paczki przez Sendit

To czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą prywatną, nie ma większego znaczenia. Sendit zapewnia kompleksową obsługę, a kurier Poczta Polska zawsze uwzględni przygotowany dla Ciebie rabat. Jak zacząć nadawać przesyłki online? To proste! Używając swojego maila załóż konto w serwisie, a następnie wypełnij formularz danych nadawcy i odbiorcy. Następnie określ wymiary, wagę oraz rodzaj opakowania paczki. Na końcu wybierz swojego usługodawcę – dostępna jest Poczta Polska, w tym Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48 i inne renomowane firmy kurierskie. Po opłaceniu zamówienia paczka zostanie od Ciebie odebrana w dowolnym punkcie miasta Ruda Śląska. Poczta Polska odbierze od Ciebie paczkę w przeciągu 24h od złożenia zamówienia, jeżeli wybrana została opcja Pocztex Ekspres 24.

Sendit to więcej niż Poczta Polska

Swoje konto możesz w szybki i wygodny sposób powiązać ze sklepem internetowym, bądź kontem na Allegro. Niezależnie od ilości zamówień w danym miesiącu, bez umowy, skorzystasz z upustów, jakich Poczta Polska nie daje bez podpisania umowy. Sendit jest innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym szybko i sprawnie nadawać paczki z Twojego domu, które odbierze i dostarczy Poczta Polska. Bez stania w kolejce, bez marnowania czasu. Nowoczesny system i rozwiązania logistyczne pozwalają zachować standard dostaw charakterystyczny dla kuriera Poczta Polska i innych firm kurierskich i poszerzać udogodnienia. Ruda Śląska jest jednym z miast, w których możesz korzystać z Sendit. Nie trać szans na duże rabaty! Pamiętaj, że wysyłając więcej paczek możesz liczyć na jeszcze większe obniżki cen przesyłek.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Rudzie-Śląskiej:

UPS Ruda-Śląska
InPost Ruda-Śląska
FedEx Ruda-Śląska
DPD Ruda-Śląska