Poczta Polska Radom

Radom, zaraz po stolicy naszego kraju, jest największym miastem regionu. Jednocześnie jest to bardzo ważny ośrodek akademicki, kulturalny i gospodarczy w województwie mazowieckim. Radom może się pochwalić licznymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi. W Radomiu bardzo dynamicznie rozwija się gospodarka, między innymi dzięki wielu udogodnieniom dla biznesu i dobrej infrastrukturze. Firmy funkcjonujące w mieście Radom są zasilane przez dużą ilość specjalistów, którzy są absolwentami miejscowych szkół na czele z Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym imienia Kazimierza Pułaskiego i innymi szkołami wyższymi. Dużą rolę w mieście Radom odgrywa też sektor handlu i usług. W takim mieście nie brakuje więc zapotrzebowania na usługi kurierskie, którym stara się sprostać Poczta Polska we współpracy z platformą przesyłkową Sendit. Dzięki niej Poczta Polska ma możliwość realizacji zleceń wysyłanych przez internet przez mieszkańców miasta Radom, a klienci korzystają z rabatów.

Radom – duży rynek zbytu dla usług kurierskich

Przedsiębiorcy z miasta Radom bardzo chętnie poszerzają zasięg swojej działalności daleko poza granice miasta. Z pomocą przychodzi im zarówno doskonała lokalizacja w centralnej części kraju, a także możliwości, jakie daje internet. Dużą pomoc w ramach realizacji procesu sprzedaży udziela Poczta Polska, która proponuje usługi kurierskie Pocztex. Ale dla wielu firm są one dość drogie, dlatego coraz chętniej przedsiębiorcy z miasta Radom korzystają z platformy Sendit, która te ceny pozwala znacząco obniżyć i tym samym cieszyć się wysoką jakością usług, które oferuje Poczta Polska i niskimi cenami.

Tania Poczta Polska – nie tylko dla firm

Poczta Polska jest niekwestionowanym liderem na rynku przesyłek. Cena oferowana klientowi indywidualnemu należy przy tym do najniższych. Z perspektywy większej ilości przesyłanych paczek można śmiało powiedzieć, że jest drogo. Właśnie dlatego, Poczta Polska i inni kurierzy proponują specjalną ofertę dla firm. Dzięki podpisaniu umowy z usługodawcą, możemy uzyskać znaczne rabaty. Problemem w przedstawionym rozwiązaniu jest konieczność zadeklarowania dużej ilości realizowanych wysyłek. Radom, jako miasto małych i średnich przedsiębiorstw nie sprzyja zawieraniu długoterminowych umów, ale istnieją inne sposoby by uzyskać tańszy dostęp do usług firmy Poczta Polska. Właśnie dla niewielkich firm oraz osób prywatnych powstał Sendit – platforma wysyłkowa, dzięki której nadasz paczkę dużo taniej niż w placówce pocztowej!

Radom rozwija się z Sendit! Wysyłaj paczki szybko i tanio!

Chcesz korzystać z rabatów, które dostępne są dla dużych firm bez żadnych umów? Sendit został stworzony właśnie dla Ciebie! Korzystanie z platformy jest niezwykle proste. Wystarczy założyć konto (podając e-mail oraz wymyślając swoje hasło), bądź skorzystać z tego, które posiadasz na Allegro. Kolejnym krokiem jest wypełnienie danych adresowych nadawcy i adresata, wskazanie gabarytów przesyłki (wymiarów oraz wagi), rodzaju opakowania i już można przejść do ostatniego kroku. Tu wybieramy firmę kurierską – może to być Poczta Polska (Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48) lub inna firma, drukujemy list przewozowy i naklejamy go na paczkę. Radom to miasto, w którym działają oczywiście wszyscy nasi partnerzy, z których usług możesz teraz korzystać taniej! Dostawa wybrana przez Sendit jest realizowana dokładnie tak samo, w tak samo wysokim standardzie, jak w przypadku nadawania paczki bezpośrednio u kuriera Pocztex (Poczta Polska). Różnicę stanowi niższa cena.

Poczta Polska i inni kurierzy na Sendit – dlaczego warto z tego skorzystać?

Sendit pomimo sprzedaży dokładnie tych samych usług, jakie oferuje Poczta Polska, ma jeszcze inne zalety. Nie będziesz stał w kolejkach, a paczka zostanie odebrana w wyznaczonym punkcie terytorium, jakim dysponuje Radom. Sendit da Ci możliwość wysyłania zróżnicowanej liczby paczek w promocyjnej cenie. Nie musisz podawać wolumenu paczkowego, którego wymaga Poczta Polska. Nie zwiążesz się zobowiązaniem, jakim jest umowa. Dodatkowo, usprawnisz pracę, łącząc konto ze swoim e-sklepem lub platformą Allegro. Wraz ze wzrostem ilości zamówień będą rosły rabaty, jakie Sendit Ci zaoferuje. Radom otwiera się na nowe możliwości! Wysyłaj paczki tanio i sprawnie. Korzystaj ze zniżek nawet do kilkudziesięciu procent na usługi, które feruje Ci Poczta Polska i inni kurierzy!

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Radomiu:

UPS Radom
InPost Radom
FedEx Radom
DPD Radom