Poczta Polska Poznań

Poznań – jedno z największych miast w Polsce, mające ogromne znaczenie dla kraju w dziedzinie edukacji, kultury, przemysłu, handlu, turystyki. Poznań to miasto znane szeroko między innymi z Międzynarodowych Targów Poznańskich. Właśnie na wystawy i targi przyjeżdżają w dużej mierze biznesmeni z całego kraju, Europy, a nawet ze świata. Poznań jest uznawany za jedno z najatrakcyjniejszych polskich miast z punktu widzenia inwestycji. W samym mieście Poznań działa ponad 100 tysięcy firm! Od małych, jednoosobowych działalności gospodarczych, po ogromne korporacje z zagranicznym kapitałem. Dlatego też w tym mieście nie maleje zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Stara się jemu sprostać Poczta Polska, we współpracy z platformą wysyłkową Sendit, a także duże firmy kurierskie. Dzięki najniższym cenom usług kurierskich, serwis Sendit dołącza do licznych udogodnień dla przedsiębiorców, jakie ma w swojej ofercie Poznań.

Poznań dla biznesu

W mieście Poznań jest funkcjonuje doskonale zorganizowana komunikacja. Przyjezdni chętnie korzystają z doskonałych dróg na czele z autostradą A2, a także z międzynarodowego portu lotniczego Poznań – Ławica. Doskonałe możliwości dla podróżnych daje też kolej. Samo miasto ma sprawną i dobrze działającą komunikację miejską. Równie szybko można z Poznania dojechać w dowolne miejsce, jak i wysłać każdą przesyłkę. Dzięki usługom dostępnym w serwisie do nadawania paczek online Sendit, można skorzystać z usług, które proponuje Poczta Polska – Pocztex Kurier 48 i Pocztex Ekspres 24. Dzięki nim Poczta Polska może dostarczyć paczkę w dowolne miejsce w ciągu dwóch, a nawet jednego dnia licząc od nadania przesyłki. To nowy standard wśród usług kurierskich. A teraz może z niego korzystać również Poznań.

Poczta Polska – usługi szyte na miarę

Wysyłanie paczek za pośrednictwem kuriera cieszy się wzrastającą popularnością. To zapotrzebowanie zaobserwowała Poczta Polska, która oferuje usługi kurierskie swoim klientom. Proponuje ona standardowe ceny za jednorazowo wysyłane paczki i specjalną dla klientów biznesowych z branży e-commerce. Byłoby to idealne rozwiązanie, gdyby nie fakt, że podczas podpisywania umowy, jaką proponuje Poczta Polska oraz inni kurierzy jest wymagana deklaracja liczby przesyłanych paczek w danym miesiącu. Przysparza to wielu problemów, szczególnie osobom prywatnym oraz małym przedsiębiorstwom, które nie są w stanie przewidzieć tej ilości. Dlatego na korzystanie z tego typu usług wraz z deklaracją wolumenu paczkowego decydują się głównie duże firmy z miasta Poznań. Jak zatem mogą taniej nadawać paczki pozostałe osoby, które pragną obniżyć ceny jakie oferuje Poczta Polska? Z myślą o nich powstała specjalnie zaprojektowana platforma wysyłkowa – Sendit, która umożliwia tanie nadawanie przesyłek oraz bez zbędnych formalności.

Możliwość zamówienia kuriera Poczta Polska za pośrednictwem platformy Sendit

Zamawianie kuriera ze strony internetowej jaką stworzyła Poczta Polska jest dziś tylko jedną z możliwości. Wygodną alternatywą jest platforma Sendit. Proces rejestracji w serwisie wymaga jedynie podania adresu email, a także hasła. Podczas nadawania paczki podajemy dane nadawcy i odbiorcy oraz kilka istotnych informacji takich jak: gabaryty paczki: waga, wymiary czy opakowanie. Sam sposób realizacji wysyłki nie różni się niczym od tego, jaki oferuje Poczta Polska. Przy okazji pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ usługa jest tańsza nawet o kilkadziesiąt procent w porównaniu do tych oferowanych bezpośrednio przez firmę Poczta Polska!

Korzyści płynące z korzystania z Sendit dla miasta Poznań

Niewątpliwą zaletą korzystania z Sendit jest brak zbędnych umów oraz formalności, jak ma to miejsce w Poczta Polska. Brak konieczności podawania wolumenu paczkowego jest niewątpliwym udogodnieniem, szczególnie dla osób prywatnych oraz małych firm. Sendit umożliwia łatwe zamawianie kuriera w mieście Poznań. Dodatkowo platforma zawiera wiele funkcjonalności, które posiada w swojej ofercie Poczta Polska oraz inni kurierzy. To idealne rozwiązanie, które umożliwia bezproblemowe i szybkie nadawanie paczek za pośrednictwem firmy Poczta Polska w mieście Poznań.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Poznaniu:

UPS Poznań
InPost Poznań
FedEx Poznań
DPD Poznań