Poczta Polska Lublin

Lublin – największe miasto na wschodzie Polski, ważny ośrodek edukacyjny, kulturalny, administracyjny, gospodarczy, naukowy, handlowy. Położenie miasta na wchodzie kraju sprawia, że Lublin to miasto, w którym rozwija się intensywnie handel i współpraca z Europą Wschodnią. Lublin jest też miejscem atrakcyjnym dla inwestorów, otwartych na biznes i dynamicznie rozwijającym się. Dzięki działalności Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, a także licznych szkół wyższych, biznes z Lublina ma bogate zaplecze kadrowe oraz odpowiednie warunki między innymi dla działalności badawczo-rozwojowej. Nie brakuje też nowoczesnych powierzchni biurowych, dobrze zorganizowanej infrastruktury i licznych udogodnień jakie proponuje Lublin. Wśród nich jest między innymi działalność kurierska, jaką prowadzi Poczta Polska w mieście Lublin. To właśnie Poczta Polska proponuje tanie profesjonalne usługi kurierskie dla biznesu i osób prywatnych. W ofercie jest chociażby rozwiązanie, które promuje Poczta Polska – Pocztex Kurier 48, oferujący wysoką jakość usług i szybką realizację zlecenia, jak również Pocztex Ekspers 24 – usługa, która oferuje błyskawiczne przesyłki, dzięki którym paczka może się znaleźć u odbiorcy nawet następnego dnia. W dodatku dzięki platformie wysyłkowej Sendit, te usługi są tańsze niż w cennikach standardowych.

Usługi kurierskie dla miasta Lublin

Warto wybrać Lublin jako miejsce do rozwoju swojego biznesu. W mieście tym odnajdują się doskonale zarówno duże firmy, jak i małe, początkujące start-upy. Warto pamiętać, że Lublin to nie tylko samo miasto, ale też ogromny Lubelski Obszar Metropolitalny. Całość stanowi ogromny rynek zbytu, dostarcza wykwalifikowane kadry, jak również zapewnia różnorodne usługi. Jest to bowiem ponad 700 tysięcy mieszkańców! A każda z tych osób mieszkających w mieście Lublin i okolicy może już teraz korzystać z usług platformy wysyłkowej Sendit do zamawiania kuriera online. Właśnie tak można najłatwiej i najtaniej skorzystać z usług kurierskich, jakie oferuje Poczta Polska.

Nadawanie paczek za pośrednictwem kuriera Poczta Polska

Spośród szeregu usług, które oferuje Poczta Polska, znajduje się również możliwość zamawiania wysyłek kurierskich. Z reguły decydują się na to wyłącznie duże firmy z miasta Lublin, ponieważ Poczta Polska oczekuje od swoich klientów odgórnej informacji o minimalnej ilości wysyłanych paczek w danym miesiącu. O ile korporacje i inne duże firmy mogą podać wolumen paczkowy bez problemu, to już w przypadku mniejszych firm zlokalizowanych w mieście Lublin stanowi to kłopot, a dla klientów indywidualnych jest to w ogóle niemożliwe. Skomplikowane formalności, jakich wymagają kurierzy, choć niekoniecznie Poczta Polska, przyczyniły się do rozpowszechnienia platformy Sendit. Umożliwia ona zamawianie kuriera w tańszy oraz prosty sposób mimo, że Poczta Polska i tak należy do tanich usługodawców.

Platforma Sendit – mnogość możliwości i proste zasady zamawiania kuriera Poczta Polska

Platforma Sendit to nowoczesna i przyjazna użytkownikowi forma zamawiania kuriera z Poczta Polska. W tym celu konieczne jest jedynie założenie konta, które wymaga posiadania ważnego adresu e-mail oraz utworzenia hasła. Platforma Sendit jest również kompatybilna z Allegro, co sprawia, że możliwe jest także korzystanie z konta utworzonego na tej platformie. Zamówienie kuriera z Poczta Polska wymaga jedynie wypełnienia formularza, w którym muszą się znaleźć szczegółowe informacje dotyczące paczki. Na podstawie wypełnionego formularza generowany jest list przewozowy, który drukujemy i naklejamy na paczkę. Tak przygotowaną przesyłkę odbierze kurier na terenie całego miasta Lublin. Dodatkową zaletą platformy Sendit jest niski koszt zamówienia, który w porównaniu z cennikiem firmy Poczta Polska, jest niższy nawet o kilkadziesiąt procent.

Dlaczego warto korzystać z platformy Sendit w mieście Lublin?

Sendit to skuteczny oraz szybki sposób zamówienia kuriera Poczta Polska w mieście Lublin. Nie wymaga zawierania umowy oraz wskazywania konkretnego wolumenu paczkowego, stąd na korzystanie z Sendit decyduje się coraz więcej klientów. Wysyłanie większej ilości paczek pozwala znacznie zaoszczędzić pieniądze, bowiem wraz ze wzrostem nadawanych przesyłek, maleje cena pojedynczej paczki. Dodatkowym atutem, który chwalą sobie użytkownicy, jest możliwość integracji konta Sendit z tym na Allegro, jak również e-sklepem.

  

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Lublinie:

UPS Lublin
InPost Lublin
FedEx Lublin
DPD Lublin