Poczta Polska Kraków

Kraków to wyjątkowo piękne miasto, które może się pochwalić niesłychanie bogatą historią i fantastycznymi zabytkami. Kraków to też miasto, które jest tylko nieznacznie mniejsze od Warszawy, pod względem zarówno liczby ludności, jak i powierzchni. Kraków jest uznawany w Europie za miasto niezwykle atrakcyjne dla biznesu. Między innymi dlatego Kraków stanowi największe pod względem zatrudnienia skupisko firm z sektora usług biznesowych w naszym kraju. Wśród nich są firmy świadczące usługi outsourcingu procesów biznesowych, centra badawczo-rozwojowe, firmy z branży IT i wiele innych. W Krakowie nie brakuje firm z zagranicznym kapitałem. Doskonałe, renomowane szkoły wyższe dostarczają wykwalifikowane kadry, które zasilają krakowskie firmy, a także ludzi przedsiębiorczych, który są gotowi do tworzenia własnych firm. Zarówno małe i duże firmy z miasta Kraków, jak i klientów indywidualnych wspiera Poczta Polska we współpracy z platformą wysyłkową Sendit. Dzięki niej można zaoszczędzić pieniądze, a nawet obniżyć niektóre koszty prowadzenia działalności.

Zapotrzebowanie na usługi kurierskie w mieście Kraków

Kraków, który jest uznawany za metropolię globalną, odnotowuje ciągły wzrost społeczno-gospodarczy. Naturalnie, więc, w takim mieście jak Kraków, rośnie zapotrzebowanie na usługi, w tym usługi kurierskie. Stara się im sprostać Sendit, który współpracuje z firmami kurierskimi, wśród których jest Pocztex – Poczta Polska. Dzięki temu Sendit może zaproponować takie usługi jak Pocztex Kurier 48 czy Pocztex Ekspes 24 w dużo niższych, bardziej przystępnych cenach. W ten sposób klienci Sendit z miasta Kraków oszczędzają czas i pieniądze, ponieważ z usług, jakie oferuje Poczta Polska można skorzystać online bez wychodzenia z domu. Teraz także i Kraków może korzystać z wysokiej jakości usług kurierskich w wyjątkowo niskich cenach, jakich Poczta Polska nie przewiduje w swoich regularnych cennikach.

Poczta Polska nie jest droga, lecz warto obniżać ceny

Poczta Polska, jako lider na rynku współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i dużymi firmami. Jednak wszyscy klienci są zmuszeni korzystać z uniwersalnego regularnego cennika, jaki proponuje Poczta Polska. Gwarancja rabatu na przesyłki jest jednak związana ze zobowiązaniem wobec jednej z firm kurierskich. Na podpisanie umowy i określenie wolumenu paczkowego mogą pozwolić sobie jedynie firmy o stałej, wysokiej ilości wysyłanych comiesięcznie paczek. Mniejsze firmy, w które obfituje Kraków oraz klienci indywidualni wysyłający paczki sporadycznie, mogą jednak skorzystać z taniej platformy wysyłkowej Sendit, gdzie znajduje się oferta Poczty Polskiej i innych firm kurierskich.

Poczta Polska tanio i wygodnie na portalu Sendit

Choć w Sendit skorzystasz z usług, jakie ma do zaoferowania Poczta Polska, zyskujesz zdecydowanie więcej. Aby korzystać z przywilejów wystarczy, że założysz konto w serwisie. Zajmuje to tylko kilka chwil, a do jego stworzenia wystarczy posiadanie adresu e-mail. Po założeniu konta możesz przystępować do wysyłki paczek, którą realizuje między innymi Poczta Polska. Wystarczy podać adres nadawcy i adresata, określić wagę i wymiary paczki, a także określić jej opakowanie. Na końcu wybierzesz czy chcesz korzystać z kuriera, jakim dysponuje Poczta Polska, czy też innego – dostępnego w panelu. Teraz pozostaje zapłacić za usługę i oczekiwać na przyjazd wybranej firmy lub nadać paczkę na poczcie. Sendit pozwala zamawiać kuriera on-line, który odbierze od Ciebie paczkę zarówno w mieście, jakim jest Kraków, jak i na jego obrzeżach.

Kraków – miasto tanich wysyłek dla osób prywatnych

Jeśli korzystasz z Sendit – nie podpisujesz umów i nie określasz ilości wysyłanych paczek, czego nie wymaga Poczta Polska, ale jest konieczne w przypadku wielu kurierów, by uzyskać zniżki. Jesteś elastyczny i możesz korzystać z rabatów niezależnie od ilości realizowanych transakcji! Ale im więcej wysyłasz, tym wyższe zniżki zostają dla Ciebie przygotowane. Dużym udogodnieniem jest możliwość połączenia konta Allegro i sklepu internetowego z portalem Sendit i jeszcze większe usprawnienie wysyłania produktów. Co więcej, nigdy więcej nie musisz stać w kolejce do placówek, jakimi dysponuje Poczta Polska – teraz kurier przyjedzie wprost do Ciebie W ramach usługi Pocztex Ekspres 24. Zatłoczony Kraków przestanie mieć znaczenie, a Ty zyskasz godziny spędzone w budynkach i korkach, na które z pewnością trafiłbyś jadąc nadać paczki! Korzystaj z szerszej gamy usług. Wybierz czy to właśnie Poczta Polska ma być odpowiedzialna za Twoje przesyłki, czy inna firma kurierska, a to wszystko zawsze w niższej cenie!

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Krakowie:

UPS Kraków
InPost Kraków
FedEx Kraków
DPD Kraków