Poczta Polska Kielce

Stolica województwa świętokrzyskiego, czyli Kielce to ważny w naszym kraju ośrodek gospodarczy, naukowy oraz kulturalny. Kielce, będące domem dla prawie 200 tysięcy mieszkańców, mają bardzo wiele do zaoferowania w każdej dziedzinie życia. Od rozrywki i rekreacji, przez edukację i pracę, aż po wsparcie lokalnych inwestycji. W mieście Kielce dynamicznie rozwija się przemysł wydobywczy, przemysł budowlany, przetwórczy i elektromaszynowy. Prężnie działające ośrodki naukowe dostarczają wykwalifikowaną kadrę wszystkich szczebli. W Kielcach nie brakuje też drobnych przedsiębiorców, którzy w dużej mierze zajmują się handlem i usługami. Mieszkańcy miasta, a także lokalni przedsiębiorcy mają też duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które w głównej mierze realizuje Poczta Polska, w tym Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Dobrą wiadomością dla miasta Kielce jest to, że w tym obszarze rozpoczęła działalność platforma wysyłkowa Sendit. Dzięki niej dotychczasowe usługi, które wykonywała Poczta Polska są teraz dużo tańsze.

Poczta Polska dla miasta Kielce

Kielce to miasto, które bardzo skorzystało z możliwości, jakie dała Polsce Unia Europejska. Dzięki pozyskanym funduszom zarówno Kielce, jak i poszczególne firmy zyskały nowe możliwości, które dobrze wykorzystano. Dlatego w Kielcach prężnie działają szkoły wyższe, Kielecki Park Technologiczny czy Targi Kielce. Niemal każda firma lub instytucja działająca w mieście Kielce korzysta z usług kuriera, w tym Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Tym samym warto, aby robiła to z pomocą portalu Sendit, który znacznie pozwala obniżyć ceny za usługi, nie tracąc jednocześnie na jakości usług.

Poczta Polska – jak wysyłać paczki taniej?

Standardowe usługi, jakie oferuje Poczta Polska należą do najtańszych, ale warto szukać dodatkowych oszczędności. Co prawda Poczta Polska zapewnia różne możliwe sposoby wysyłania paczek, jednak jeśli chodzi o ich usługi kurierskie trzeba liczyć się z dość sporymi kosztami. Niektóre firmy działające na ternie miasta Kielce mogą podpisać umowy, jednak w takim przypadku konieczne jest zadeklarowanie ilości wysyłanych przesyłek. Jest to zobowiązanie, które później Poczta Polska może egzekwować. Na szczęście jednak istnieje platforma wysyłkowa Sendit, która pozwala każdemu na skorzystanie z tanich przesyłek kurierskich. Dzięki prostej obsłudze można bez najmniejszego problemu zamówić kuriera Poczta Polska. Możliwe jest to na terenie całego miasta Kielce. Z platformy mogą korzystać klienci indywidualni i biznesowi. Generalnie platforma jest dedykowana klientom z takich miast jak Kielce, którzy wysyłają przesyłki nieregularnie i jednocześnie chcą otrzymać najlepsze ceny za usługi kurierskie dostępne w najwyższej jakości.

Prostota i łatwe korzystanie z usług dla miasta Kielce

Chcąc otrzymać tanie usługi z Poczty Polskiej (np. Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48) warto zdecydować się na pośrednictwo Sendit. Skorzystanie z usług Sendit jest bardzo proste, bezpłatne i nie wymaga podpisywania żadnych umów. Aby skorzystać z usług kurierskich Poczty Polskiej wystarczy założyć konto na platformie Sendit. Aby to zrobić należy podać wyłącznie adres e-mail, hasło i pierwszy krok do zamówienia kuriera Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48 (Poczta Polska) mamy już za sobą. Możliwe jest także wykorzystanie konta używanego do logowania w serwisie aukcyjnym Allegro. Wysyłanie paczek w miastach takich jak Kielce jest bezproblemowe, ponieważ wystarczy wypełnić dane odbiorcy i nadawcy oraz podać wielkości i wagę przesyłki, a potem wydrukować list przewozowy i nakleić go na przesyłkę. Pozostaje tylko poczekać na kuriera z firmy Poczta Polska lub dostarczyć paczkę do oddziału. Dzięki Sendit usługi firmy Poczta Polska są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Inne zalety Sendit dla klientów firmy Poczta Polska

Możliwe jest zintegrowanie platformy Sendit zarówno ze sklepami internetowymi, jak i platformą Allegro. Dzięki temu obsługa klientów i prowadzenie procesu sprzedaży staje się łatwiejsze. Ale najważniejszą zaletą jest obniżanie cen, nawet poniżej i tak już atrakcyjnych stawek. Im więcej paczek wyślemy, tym cena za każdą paczkę będzie proporcjonalnie niższa. Mieszkając w takim mieście jak Kielce i chcąc wysyłać przesyłki taniej korzystanie z usług Sendit jest najlepszym rozwiązaniem.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Kielcach:

UPS Kielce
InPost Kielce
FedEx Kielce
DPD Kielce