Poczta Polska Katowice

Katowice przez lata kojarzyły się w Polsce jako centrum przemysłu wydobywczego i hutniczego. Z kolei Katowicki Spodek to najważniejsze miejsce dla polskiej siatkówki. Dziś miasto znaczenie zmieniło swój charakter i jest jednocześnie ważnym ośrodkiem biznesowym. Katowice, podobnie jak cała górnośląska aglomeracja to ważny punkt na mapie usług kurierskich, które w wysokiej jakości świadczy między innymi Poczta Polska. Usługi Pocztex Kurier 48, a także Pocztex Ekspres 24 to ciekawa alternatywa dla mieszkańców Katowic i lokalnego biznesu. Poczta Polska bywa tańsza od triadycznych kurierów. Od niedawna Katowice mogą wysyłać paczki krajowe i międzynarodowe jeszcze taniej, za sprawą platformy wysyłkowej Sendit. Poczta Polska, podobnie jak inne wiodące firmy kurierskie udostępniają naszym klientom atrakcyjne rabaty.

Katowice i aglomeracja na mapie usług pocztowych i kurierskich

Katowice to miasto, które wciąż zachowało częściowo swój dawny charakter. W jego granicach działa obecne kilka kopalń i hut. Jednak Katowice przeszły jednocześnie znaczną transformację gospodarczą. Za korzystne warunki dla biznesu odpowiada między innymi Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, które zasięg przekracza zresztą granice miasta. Centrum Katowic w ostatnich latach bardzo się zmieniło. Widać po nim nowy – usługowy i handlowy charakter miasta. Wraz z całą aglomeracją Katowice tworzą duży rynek usług kurierskich, na którym ogromną role odgrywa także Poczta Polska. Usługa Pocztex Kurier 48 polega na nadaniu paczki w placówce pocztowej. Poczta Polska oferuje też usługę Pocztex Ekspres 24. W tym przypadku po paczkę zgłosi się kurier, a następnie opuści ona Katowice i trafi do odbiorcy w ciągu 24 godzin.

Poczta Polska przez Sendit – sprawdzony sposób na niższe ceny przesyłek krajowych

Katowice, jak większość dynamicznie rozwijających się miast potrzebują oszczędności. Jeśli maja one dotyczyć usług kurierskich, jakie oferuje Poczta Polska i inne firmy je świadczące, idealnym wyborem będzie Sendit. Dzięki naszemu serwisowi wysyłkowemu klienci z Katowic nie musza podpisywać stałych umów z firmami kurierskimi. W trakcie nadawania paczki użytkownikom serwisu wyświetlą się oferty jakie proponuje Poczta Polska (Pocztex Kurier 48 i Pocztex Ekspres 24), a także inni kurierzy. Wystarczy wybrać najkorzystniejszą. Poczta Polska i inne firmy kurierskie to nasi partnerzy, dlatego wszyscy klienci, niezależnie od wartości zamówienia otrzymują rabaty.

Katowice korzystają z Sendit – jak działa portal w kilku prostych krokach?

Obsługa platformy Sendit jest bardzo prosta. Aby paczka opuściła Katowice do nadawcy, wystarczy kilka kroków. Po zalogowaniu się na stronie uzupełniamy dane nadawcy (Katowice), a następnie dane odbiorcy. Poczta Polska realizuje przesyłki krajowe. Istotne są także gabaryty paczek opuszczających Katowice, które umieszczamy w kolejnej części formularza. Waga nie może przekraczać 30 kilogramów, a wymiary, jakie dopuszcza Poczta Polska umieściliśmy na naszej stronie internetowej w zakładce ofertowej. Po uzupełnieniu formularza na dole strony pojawią się oferty. Poczta Polska oferuje Pocztex Kurier 48 (nadawanie w placówce) i Pocztex Ekspres 24 (odbiór przez kuriera). Będą one zastawione z ofertami innych przewoźników.

Poczta Polska i inni kurierzy na Sendit – moc korzyści

Dla wszystkich sklepów internetowych, których siedzibą są Katowice przygotowaliśmy ważne udogodnienie. Jest nim opcja wygodnej integracji platformy Sendit ze strona internetową lub profilem na Allegro. Dzięki temu usługi, które oferuje Poczta Polska będą zamawiane szybciej. Klienci cieszą się dużą elastycznością, ponieważ korzystanie z Sendit nie wymaga podpisywania umowy i określania z wyprzedzeniem swojego zapotrzebowania. Rozliczenie odbywa się raz w miesiącu w formie faktury albo przy każdym zamówieniu usług Pocztex, jakie oferuje Poczta Polska. Katowice wysyłają paczki tanio i wygodnie!

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Katowicach:

UPS Katowice
InPost Katowice
FedEx Katowice
DPD Katowice