Poczta Polska Gliwice

Gliwice to jedno z największych miast aglomeracji śląskiej. Miasto Gliwice liczy sobie około 180 tys. mieszkańców. Dawniej było to miasto opierające się na przemyśle wydobywczym, dziś trzon gospodarki miasta stanowią inne gałęzie przemysłu, w tym przemysł maszynowy i motoryzacyjny. Miasto Gliwice ma doskonałą lokalizację – to właśnie tu przecinają się dwie autostrady A1 i A4. Nie bez znaczenia jest też położenie w pobliżu miasta Gliwice takich miast jak Ruda Śląska, Zabrze, Bytom czy Katowice. Wszystko to sprawia, że dynamicznie rozwijają się gliwickie firmy. W takim mieście jak Gliwice nie brakuje, więc zapotrzebowania na przesyłki kurierskie, chociażby te, które oferuje Poczta Polska oraz inne, duże firmy kurierskie. Można z nich korzystać z pomocą platformy Sendit, która umożliwia zamawianie kuriera online. Poczta Polska w ramach Sendit ma usługi dostępne w dużo niższych cenach niż w regularnej ofercie.

Usługi kurierskie online dla miasta Gliwice

Rozwój nowych technologii, branży IT, biznesów internetowych, a także prężnie działających lokalnych firm, sprawia, że miasto Gliwice bardzo intensywnie się rozwija i może pochwalić się wieloma osiągnięciami. W takim mieście jak Gliwice przedsiębiorcy poszukują sposobów na zdobycie nie tylko rynku w Gliwicach, ale też co najmniej w pobliskich miastach, które stanowią duży rynek zbytu. Dlatego dobra oferta w zakresie przesyłek kurierskich jest tak ważna. Dzięki niższym cenom można podjąć wiele efektywnych działań, chociażby w oparciu o sprzedaż wysyłkową, którą pomóc zrealizować może Poczta Polska, między innymi z ofertą Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Gliwice z racji swojego położenia mają do tego idealne warunki.

Szukasz tanich usług kurierskich – Poczta Polska to zapewnia

Poczta polska standardowo oferuje niskie koszty przesyłania paczek, jednak warto dodatkowo je obniżać. Na szczęście możliwe jest podpisanie umowy właśnie z Pocztą Polską. Niestety Poczta Polska wymaga w tym momencie zadeklarowania wysyłania minimalnej ilości przesyłek w każdym miesiącu. Niestety powoduje to, że czasem są okresy, w których nie można zrealizować tej ilości wysyłek. Sprawia to znaczne problemy. Dlatego też zwykle na podpisanie takich umów decydują się tylko największe firmy z miasta Gliwice. Niestety małe firmy, a tym bardziej osoby prywatne mają znacznie ograniczone możliwości, ponieważ nie są zwykle w stanie zadeklarować wysyłania odpowiedniej ilości przesyłek. Na szczęście powstała platforma wysyłkowa Sendit, która firmom i osobom prywatnym pozwala na realizację przesyłek w bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście zaletami tego sposobu współdziałania jest brak konieczności podpisywania umowy czy też deklarowania liczby przesyłek, a Poczta Polska i usługi, które oferuje jako Pocztex, są dostępne w korzystnych cenach.

Sendit – łatwe zamówienie kuriera Poczta Polska

Standardowe zamówienie kuriera z firmy Poczta Polska jest takie proste. Dzięki Sendit staje się ono jeszcze łatwiejsze, a w dodatku możemy porównać oferty kilku kurierów. Wystarczy założyć konto, bądź też użyć konta stosowanego na Allegro. W ten sposób możliwe jest proste zamówienie kuriera Poczta Polska (w tym Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48) w mieście Gliwice. Zakładając konto na platformie wystarczy tylko adres e-mail oraz wybrane przez siebie hasło. Po założeniu konta, bądź też skorzystania z konta Allegro, wystarczy tylko wypełnić odpowiedni formularz, aby nadać paczkę, a po jego uzupełnieniu zamówić kuriera z firmy Poczta Polska. Następnie Poczta Polska wyśle kuriera po odbiór przesyłki na terenie całego miasta Gliwice. Z koli w przypadku Pocztex Kurier 48 i nadania przesyłki na poczcie koszty będą jeszcze niższe. Sendit umożliwia zamówienie kuriera z firmy Poczta Polska lub z innych firm kurierskich. Jest to bardzo dobry sposób, ponieważ pozwala na oszczędzenie pieniędzy i czasu.

Dodatkowe plusy skorzystania z Sendit dla miasta Gliwice?

Aby otrzymać lepsze ceny, firmy kurierskie w tym Poczta Polska, wymagają podpisania umowy, natomiast platforma Sendit nie. Dzięki temu nie ma zobowiązań i konieczności podawania wolumenu paczkowego. Dzięki Sendit zamówienie kuriera np. Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48 w mieście Gliwice staje się bardzo proste. Im więcej paczek się wysyła tym można więcej pieniędzy zaoszczędzić, ponieważ proporcjonalnie do ilości paczek cena za przesyłkę spada. Poczta Polska nie daje dysponuje takimi rozwiązaniami i dlatego korzystanie z Sendit to świetny pomysł. Jest to najlepszy sposób, aby wysyłać paczki przy współpracy z firmą Poczta Polska.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Gliwicach:

UPS Gliwice
InPost Gliwice
FedEx Gliwice
DPD Gliwice