Poczta Polska Bytom

Bytom to miasto, którego historia sięga XII wieku. Na szczególną uwagę zasługuje kompleks XIX-wiecznych kamienic, które mają ogromną wartość historyczną i architektoniczną. Turystów przybywających do miasta Bytom fascynuje też Stare Miasto, którego historia sięga 750 lat wstecz. Bytom jest miastem, w którym wciąż jest duże zapotrzebowanie na produkty i usługi np. hotelowe. Niegdyś w Bytomiu działało siedem kopalń węgla, dziś funkcjonują tylko dwie, a przemysł wydobywczy traci na znaczeniu. Jednym z głównych filarów gospodarki miasta Bytom jest obecnie handel. To pociąga za sobą duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Dlatego to właśnie Bytom stał się miejscem, które zostało objęte działaniami platformy przesyłkowej Sendit. Dzięki niej mieszkańcy miasta Bytom mogą korzystać z usług, które oferuje Poczta Polska – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48, ale w dużo niższej cenie.

Poczta Polska dla miasta Bytom

Bytom to miasto, któremu można pozazdrościć lokalizacji na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych o znaczeniu lokalnym, krajowymi i międzynarodowym. Dzięki temu Bytom ma dobre połączenie z wszystkimi większymi miastami aglomeracji górnośląskiej, z dużymi miastami Polski, jak również z krajami takimi jak Czechy, Słowacja, Ukraina i Niemcy. Przez miasto przebiega też autostrada A1. Funkcjonujące w mieście Bytom firmy chętnie nawiązują współpracę z partnerami biznesowymi z innych miast. Dlatego też firmy przemysłowe, handlowe i usługowe często korzystają z usług kurierskich Pocztex (Poczta Polska), a platforma Sendit jest dla nich doskonałym rozwiązaniem by obniżyć dotychczasowe koszty przesyłek.

Sposób na tańsze przesyłanie paczek w mieście Bytom

Standardowa forma wysłania przesyłek w firmie takiej jak Poczta Polska należy do najtańszych. Można ponadto podpisać umowę z Pocztex (Poczta Polska), jednak niestety wymaga to zadeklarowania wolumenu paczkowego na każdy miesiąc. Jest to duże utrudnienie dla małych firm z miasta Bytom, ponieważ w takich niewielkich działalnościach trudno być pewnym minimalnej ilości przesyłek, jakie będzie się wysyłać. Dla osób prywatnych taka umowa w ogóle jest poza zasięgiem. Na szczęście jednak powstała platforma przesyłkowa Sendit, która pozwala na nadanie paczki przez firmę taką jak Poczta Polska i inne renomowane firmy kurierskie. Skorzystanie z usług tej platformy jest bardzo proste i pozwala na oszczędzenie pieniędzy w przypadku korzystania z usług takich firm jak Poczta Polska z Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48.

Jak skorzystać z usług Pocztex – Poczta Polska przez Internet

Skorzystanie z usług platformy Sendit, dla mieszkańców miasta Bytom, nie jest zbyt skomplikowane. Sam proces jest bardzo łatwy, a zamówienie kuriera firmy Poczta Polska proste i szybkie. Aby zrealizować to zadanie trzeba tylko założyć konto, wypełnić odpowiedni formularz i zapłacić za kuriera (Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48). Aby założyć konto trzeba podać adres e-mail oraz hasło. Można też użyć loginu i hasła stosowanego do logowania w serwisie Allegro. Sendit umożliwia korzystanie z usług Poczty Polskiej, jak i wielu innych firm kurierskich. Po wypełnieniu formularza, w którym podaje się dane odbiorcy i nadawcy oraz określa się wielkość przesyłki, Poczta Polska przysyła kuriera Pocztex Ekspres 24, który odbiera paczkę na terenie całego miasta Bytom lub udostępnia usługę Pocztex Kurier 48. Dodatkowymi zaletami skorzystania z kuriera firmy Poczta Polska zamawianego przez Sendit jest fakt, że w mieście Bytom może w razie potrzeby wybrać także innego kuriera. Kurier sam przyjedzie do tego miejsca, w którym przygotujemy paczkę do wysłania.

Korzyści dla klientów firmy Poczta Polska

Im częściej korzystamy z usług, które realizuje Poczta Polska i im więcej przesyłek nadajemy, tym niższe ceny otrzymujemy. Ale obniżenie kosztów to nie jedyna zaleta skorzystania z platformy Sendit. Przede wszystkim klienci z miasta Bytom chcąc zamówić usługi, jakie oferuje Poczta Polska (Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48) w lepszej cenie nie muszą podpisywać umowy. Jest to bardzo wygodne zwłaszcza dla osób prywatnych, jak i mniejszych firm. Jednocześnie Poczta Polska wykona swoje usługi szybko, sprawnie i bez najmniejszych problemów. Kolejną zaletą platformy Sendit jest łatwość integracji z portalem Allegro czy też ze sklepem internetowym.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Bytomiu:

UPS Bytom
InPost Bytom
FedEx Bytom
DPD Bytom