Poczta Polska Bydgoszcz

Zamieszkana przez ponad 350 tysięcy osób Bydgoszcz jest jednym z dwóch najważniejszych ośrodków w województwie kujawsko-pomorskim. Stanowi ważny lokalny ośrodek naukowy, kulturalny, a także oczywiście gospodarczy. Mieszkańcy Bydgoszczy i lokalny biznes coraz częściej korzystają z usług kurierskich. W przypadku przesyłek krajowych ciekawą ofertę w tej kwestii prezentuje Poczta Polska ze swoimi usługami Pocztex Kurier 48 oraz Pocztex Ekspres 24. Jakość usług jest najwyższa, jednak Poczta Polska to atrakcyjna alternatywa pod względem cenowym wobec tradycyjnych kurierów. Dzięki temu Bydgoszcz może jeszcze szybciej się rozwijać. Aby klienci oszczędzali jeszcze więcej, powołaliśmy do życia nowoczesną platformę wysyłkową Sendit. Klienci mogą korzystać z rabatów, jakie zapewnia tu Poczta Polska i inni wiodący kurierzy, a paczki opuszczające Bydgoszcz spoczywają w dobrych rękach.

Bydgoszcz – zapotrzebowanie na usługi kurierskie i pocztowe

Pod względem gospodarczym Bydgoszcz ma znaczenie znacznie większe niż tylko regionalne. Działa tu wiele dużych przedsiębiorstw. W Bydgoszczy produkuje się między innymi eksportowane poza Polskę wagony tramwajowe i kolejowe. W mieście świetnie rozwinął się między innymi przemysł tworzyw sztucznych, a także branża IT. Dobry klimat dla biznesu tworzą liczne strefy ekonomiczne i Bydgoski Klaster Przemysłowy. Jednak Bydgoszcz to także miejsce działania wielu odnoszących sukcesy małych i średnich firm. Podobnie jak klienci indywidualni korzystają oni z usług kurierów takich jak Poczta Polska. To idealne rozwiązania między innymi dla handlu wysyłkowego. Poczta Polska ma bardzo ciekawą ofertę. Usługa Pocztex Kurier 48 pozwala na obniżenie cen, ponieważ paczki są nazadawane w placówce pocztowej. Pocztex Ekspres 24 sprawia, że paczki opuszczają Bydgoszcz kurierem i trafiają do odbiorcy na drugi dzień. Jednak usługi jakie oferuje Poczta Polska mogą być jeszcze tańsze.

Poczta Polska – jak korzystać z jej usług wygodnie i oszczędnie?

Poczta Polska i wiele firm kurierskich działających w Polsce świadczą usługi dla licznych krajowych firm. Każdy dąży do oszczędności. Bydgoszcz to konkurencyjny rynek, a tutejsi klienci mają wiele alternatywę. Najciekawszą jest Sendit. Poczta Polska i inni wiodący kurierzy są naszymi partnerami, dzięki czemu wynegocjowaliśmy niższe stawki za ich usługi w Bydgoszczy. Z tych rabatów korzystać mogą nasi klienci. Współpraca odbywa się bez konieczności podpisywania umowy i określania swojego zapotrzebowania z wyprzedzeniem. Oferta dotyczy przesyłek międzynarodowych i krajowych. Te ostatnie zapewnia między innymi Poczta Polska w ramach usług Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Różnica polega na tym, że drugi sposób jest tańszy, jednak paczkę należy samodzielnie dostarczyć do jednej z placówek, które Poczta Polska prowadzi w Bydgoszczy.

Bydgoszcz oszczędza dzięki Sendit – obsługa platformy w kilku krokach

Korzystacie z Sendit w miastach takich jak Bydgoszcz jest bardzo proste. Po zalogowaniu się na stronie podajemy adres nadawcy (Bydgoszcz) i adres odbiorcy. Następnie do formularza należy wprowadzić gabaryty paczek – ich rozmiar i wagę, która, jeśli usługę realizuje Poczta Polska, nie może przekraczać 30 kg. Akceptowane wymiary podaliśmy na stronie. Poczta Polska i inni kurierzy wyceniają paczki także na podstawie rodzaju opakowania. Następnie na dole strony pojawią się oferty kurierów obsługujących Bydgoszcz, a także usług Pocztex Kurier 48 i Pocztex Kurier 24, które realizuje Poczta Polska. Każda paczka, którą opuszcza Bydgoszcz tym kurierem jest bezpłatnie ubezpieczona na 1000 zł, ale można podwyższyć tę wartość.

Poczta Polska na Sendit – nie tylko niższe ceny

Poczta Polska ułatwia działanie wielu sklepów wysyłkowych, których miejscem działalności jest Bydgoszcz. Przygotowaliśmy dla nich udogodnienie. Klienci mogą zintegrować Sendit ze swoim kontem na Allegro lub sklepem internatowym. Rozliczenie za usługi, które zapewnia Poczta Polska i inni kurierzy odbywa się za każdym razem online, albo w postaci miesięcznej faktury VAT. Korzystnie z Sendit nie wymaga umowy i deklarowana wolumenu paczkowego z wyprzedzeniem.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Bydgoszczy:

UPS Bydgoszcz

InPost Bydgoszcz

FedEx Bydgoszcz

DPD Bydgoszcz