Poczta Polska Bielsko-Biała

Nie każdy wie, że Bielsko-Biała istnieje formalnie od niecałych siedemdziesięciu lat. Wcześniej były to dwie odrębne miejscowości, które zostały połączone w jedną kilka lat po II wojnie światowej. Obecnie jest to miasto, które stanowi najważniejszy ośrodek przemysłowy, handlowo-usługowy, kulturalny, administracyjny, akademicki i turystyczny Podbeskidzia. Warto też wiedzieć, że Bielsko-Biała jest uznawana za jedno z najlepiej rozwiniętych miast Polski w dziedzinie gospodarki. Bielsko-Biała jest też ważnym węzłem komunikacyjnym w zakresie dróg i kolei. W mieście Bielsko-Biała funkcjonuje ponad 20 tysięcy działalności gospodarczych i wciąż powstają kolejne. Bielsko-Biała, jako miasto Bielskiego Okręgu Przemysłowego, działa też prężnie w dziedzinie przemysłu maszynowego, włókienniczego, samochodowego, metalurgicznego i spożywczego. Duży wpływ na gospodarkę miasta Bielsko-Biała mają również znajdujące się tu obszary Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W takim mieście jak Bielsko-Biała nie maleje zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Aby zapewnić najlepszą ofertę dla firm i osób prywatnych, platforma przesyłkowa Sendit, rozpoczęła swoją działalność w Bielsko-Białej. Sendit dzięki współpracy z wiodącymi firmami kurierskimi, na czele z Pocztex (Poczta Polska), zaproponował zupełnie nowe ceny i nowe podejście do nadawania paczek online.

Bielsko-Biała – miasto handlu i usług

Jako ośrodek handlowo-usługowy Bielsko-Biała może się pochwalić dużymi międzynarodowymi i krajowymi targami branżowymi, takimi jak Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie, Bielskie Targi Edukacyjne, Targi Budownictwa i Mieszkań. W mieście nie brakuje też centrów handlowych, licznych hipermarketów, domów handlowych. Prężnie, szczególnie wśród młodych e-biznesmenów, rozwija się też handel internetowy. Wszyscy ci przedsiębiorcy często korzystają z usług kurierskich. Teraz dzięki Sendit mogą to robić taniej. Poczta Polska jest jednym z kurierów (Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48), z usług których można skorzystać przy wysyłaniu paczek przy wykorzystaniu Sendit. Otrzymujemy więc najwyższą jakość usług, jaką oferuje Poczta Polska i inne renomowane firmy kurierskie, w najkorzystniejszej cenie.

Tanie wysyłanie paczek w miejscowości Bielsko-Biała

Z pewnością niemal każdy od czasu do czasu wysyła paczki kurierem lub je otrzymuje. Każdy więc wie, że cenniki firm takich firm jak wcale nie są takie tanie jakby się mogło wydawać, ale Poczta Polska ma bardzo konkurencyjną ofertę. W miejscowościach takich jak Bielsko-Biała działa bardzo wiele firm kurierskich, jednak skorzystanie z ich usług w niższych cenach niż regularne, często nie jest możliwe. Poczta Polska gwarantuje szeroki wybór różnych form wysłania. Warto poszukać oszczędności. Na szczęście istnieje platforma Sendit, która umożliwia zamówienie usług, które oferuje Poczta Polska, w tym Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48, na zdecydowanie bardziej atrakcyjnych warunkach. Gdybyśmy chcieli otrzymać te same stawki indywidualnie musielibyśmy podpisać wiążącą umowę z firmą Poczta Polska, w ramach której należałoby się zobowiązać do wysyłania konkretnej, niemałej ilości paczek. Sendit przejmuje te zobowiązania oferując najniższe stawki, a Bielsko-Biała to jedno z miast, w którym można skorzystać z tej właśnie platformy.

Poczta Polska – zamawianie kuriera przez Internet

Skorzystanie z platformy Sendit jest bardzo proste. Platforma Sendit pozwala na zamówienie kuriera z firmy takiej jak Poczta Polska bez najmniejszego problemu. Wystarczy tylko założyć konto użytkownika, do czego potrzebny jest wyłącznie adres e-mail i hasło. Jest to pierwszy krok, który pozwala nadawać paczki, które dostarcza Poczta Polska na bardzo atrakcyjnych warunkach. Następnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza, z danymi odbiorcy i nadawcy oraz podstawowymi informacjami o paczce. Po opłaceniu usługi Poczta Polska przyśle swojego kuriera (Pocztex Ekspres 24) lub paczkę trzeba będzie nadać w placówce (Pocztex Kurier 48). Wysłanie przesyłek w miejscowości Bielsko-Biała nigdy dotąd nie było takie proste. Platforma Sendit pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Poczta Polska online – inne zalety

Skorzystanie z usług platformy Sendit w zakresie nadawania paczek, które dostarcza Poczta Polska to szansa na obniżanie cen nawet do kilkudziesięciu procent taniej w porównaniu z cennikami regularnymi firm kurierskich z miasta Bielsko-Biała, wśród których jest też Poczta Polska z Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Im więcej paczek wysyłamy w miesiącu, tym proporcjonalnie spada stawka za każdą przesyłkę! Dodatkowo w portalu Sendit jest możliwa łatwa integracja ze sklepami internetowymi lub kontem używanym na Allegro.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Bielsku-Białej:

UPS Bielsko-Biała
InPost Bielsko-Biała
FedEx Bielsko-Biała
DPD Bielsko-Biała