Drodzy Użytkownicy,

Aktualizacja z dnia 05.11.2020 r.

Poniżej aktualizacja informacji firmy DPD na temat transportu międzynarodowego przesyłek w obecnym okresie.

Czechy, Irlandia, Słowenia

Wszystkie sklepy oraz punkty usługowe nie dostarczające usług/towarów pierwszej potrzeby zostały zamknięte. Wprowadzono ograniczenia w poruszaniu się osób w przestrzeni publicznej.

Francja

Wszystkie sklepy oraz punkty usługowe nie dostarczające usług/towarów pierwszej potrzeby zostały zamknięte. Wprowadzono ograniczenia w poruszaniu się osób w przestrzeni publicznej. Część punktów Pickup jest nieczynna.

Austria

W wyniku wprowadzonych restrykcji zostały zamknięte siłownie, SPA, pływalnie itp.

Niemcy

W wyniku wprowadzonych restrykcji zostały zamknięte restauracje teatry i muzea.

Hiszpania

W Katalonii wprowadzono restrykcje dotyczące sklepów wielkopowierzchniowych. Część z nich może być zamknięta.

Szwajcaria

Wprowadzono restrykcje w kantonach Jura, Genewa oraz Nechatel gdzie zamknięto wszystkie sklepy oraz punkty usługowe nie dostarczające usług/towarów pierwszej potrzeby.

Chorwacja

Uruchomiono dostawę paczek z podaniem kodu PIN. Jeśli odbiorca nie będzie posiadał nr będzie proszony o podanie nazwiska, które kurier wpisze na urządzeniu, aby potwierdzić dostawę.

Belgia

Wszystkie sklepy oraz punkty usługowe nie dostarczające usług/towarów pierwszej potrzeby zostały zamknięte. Wprowadzono ograniczenia w poruszaniu się osób w przestrzeni publicznej.

W przypadku wszystkich powyższych państw, zalecana jest weryfikacja czy miejsce, do którego nadawana jest paczka jest czynne.


zapraszamy do przeczytania naszego nowego artykułu, w którym opisujemy najnowsze informacje na temat zasad pracy i postepowania firm kurierskich w okresie obecnej pandemii COVID-19:

Nadawanie i odbieranie paczek podczas pandemii

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia
Zespół Sendit