Fedex Gdańsk

Gdańsk piękne miasto na samej północy kraju. Ważny ośrodek kulturalny, gospodarczy i kulturalny. Ogromne znaczenie w mieście Gdańsk odgrywa gospodarka morska, między innymi dzięki dużemu portowi handlowemu. Prawie pół miliona mieszkańców to liczba, która stawia Gdańsk jako jedno z największych miast w Polsce. Gdańsk wraz z Gdynia i Sopotem tworzą ośrodek metropolitalny – Trójmiasto. Ponad tysiącletnia historia, liczne zabytki, ciekawa architektura, atrakcje turystyczne, bliskość do Morza Bałtyckiego sprawiają, że Gdańsk jest miejscem chętnie odwiedzanym przez mieszkańców całej Europy. Wielokulturowość i obecność przedstawicieli różnych krajów sprawia, że w Gdańsku łatwo rozwinąć biznes na skalę nie tylko krajową, ale też międzynarodową. Ułatwia to też współczesna technologia i internet. Prężnie rozwijające się w różnych branżach firmy mają duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie Fedex. Na to zapotrzebowanie odpowiada nowy portal przesyłkowy Sendit.

Usługi kurierskie w mieście Gdańsk

Gdańsk to miasto, w którym działa ponad 50 tysięcy firm, od małych jednoosobowych działalności gospodarczych po wiele firm należących do największych firm w Polsce np. polska firma odzieżowa LPP znana z takich marek jak Reserved czy Mohito, Grupa Lotos czy największa polska stocznia remontowa „Remontowa”. Gdańsk to też miasto mogące się pochwalić aż dwunastoma dużymi centrami handlowymi. Każda z ponad 50 tysięcy gdańskich firm w swojej działalności korzysta z przesyłek kurierskich. Jedne w większym, inne w mniejszym stopniu. Nie brakuje też klientów dla firm takich jak Fedex wśród klientów indywidualnych. To właśnie dla wszystkich tych osób jest dedykowana platforma Sendit. Dzięki niej mogą otrzymać usługi takich firm jak Fedex w dużo niższej cenie.

Jak sprawić by przesyłki Fedex były tańsze?

Większość klientów obowiązuje cennik regularny proponowany przez Fedex i inne firmy kurierskie. To dotyczy zarówno Gdańska, jak i wszystkich innych miast w Polsce. Tylko nieliczni mogli liczyć na niższe ceny. Przede wszystkim dlatego, że otrzymywali oni atrakcyjne stawki dzięki podpisaniu umowy. Korzyści były obustronne. Firmy kurierskie typu Fedex zyskiwały dużego, stałego klienta, a z kolei owi klienci otrzymywali dobre ceny. Wiązało się to jednak z deklaracją na określony wolumen paczkowy i wynikające z tego zobowiązania. Dlatego z tego typu współpracy z Fedex korzystają zazwyczaj tylko bardzo duże firmy. To wszystko zmienia Sendit. Dzięki platformie każdy może mieć tanie wysyłki bez konieczności podpisywania umów z Fedex. Wystarczy tylko nadać przesyłkę za pomocą platformy. Jak to zrobić?

Jak zamówić kuriera Fedex?

Korzystanie z portalu jest banalnie proste. Pierwsza wizyta wiąże się z koniecznością założenia konta. Ale wystarczy podać wyłącznie adres e-mail oraz wpisać wybrane hasło. Można też użyć danych logowania do konta na Allegro. Gotowe! Teraz już można przystąpić do nadawania paczek! Standardowo wpisujemy dane odbiorcy i nadawcy, wymiary, wagę i rodzaj paczki, wybieramy firmę kurierską Fedex lub inną i płacimy za przesyłkę. Następnie czekamy już tylko na kuriera Fedex, który zabierze od nas przesyłkę, aby dostarczyć ją pod wskazany przez nas adres. Kurier Fedex bez trudu dotrze pod dowolny adres na terenie całego miasta Gdańsk. Nie musimy więc tracić czasu na dojazdy na pocztę lub do punktów nadawania paczek i stać w długich kolejkach. Nie musimy też dźwigać paczek. Wszystko to zrobi za nas firma kurierska Fedex.

Jeszcze więcej dla mieszkańców miasta Gdańsk

Tanio i szybko – takie są zalety korzystania z portalu Sendit. Ale to nie wszystko! Po pierwsze dobrą wiadomością jest fakt, że im więcej paczek wysyłamy kurierem Fedex tym niższe ceny otrzymujemy. Maleją one proporcjonalnie do ilości paczek! Nie jesteśmy też zobowiązani do zawierania umów i deklarowania wolumenu paczkowego. Jeszcze jednym atutem platformy jest możliwość zintegrowania konta na Sendit z kontem na Allegro lub z własnym sklepem internetowym. Jeszcze nigdy Gdańsk nie miał tak dobrej oferty na przesyłki kurierskie.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Gdańsku:

UPS Gdańsk
InPost Gdańsk
DPD Gdańsk
Poczta Polska Gdańsk