Kurier DPD Gdańsk

Gdańsk to bardzo dynamicznie rozwijające się miasto o charakterze portowym. Atrakcyjna i zabytkowa starówka jest wizytówką tego miasta, a nadbałtyckie plaże ściągają do siebie wielu turystów, jak i nowych mieszkańców Gdańska. Tutaj też swoje siedziby lokuje coraz więcej firm zagranicznych, szczególnie z pobliskich krajów skandynawskich. To wszystko sprawia, że zapotrzebowanie na usługi kurierskie w Gdańsku stale rośnie. Aby znacząco ograniczyć koszty przesyłek poprzez kuriera DPD i inne renomowane firmy powstał portal Sendit. Dzięki niemu nie ma konieczności podpisywania umów i określania wolumenu paczkowego w celu uzyskania niższych cen. Jak tanio i bezpiecznie nadawać paczki z Gdańska? Jakie jeszcze korzyści daje portal Sendit?

Kurier DPD Gdańsk – tanio i bezpiecznie

Gdańsk jest istotnym punktem handlowo-biznesowym na mapie Polski, dlatego coraz więcej osób prywatnych, małych i dużych firm oraz przedsiębiorstw, potrzebuje usług kurierskich – takich jak DPD. Sendit, dzięki współpracy z DPD, oferuje usługę pośrednictwa przesyłek kurierskich i tym samym może zaoferować atrakcyjne ceny, niższe niż te dostępne na rynku, bez obniżania jakości usług swojego partnera DPD. Mieszkańcy Gdańska również mogą korzystać z tego przywileju – wystarczy zarejestrować się na stronie, by wysyłać paczki poprzez kuriera DPD.

Gdańsk – zamów kuriera DPD

Gdańsk jest częścią Trójmiasta, które przyciąga do siebie na różne sposoby. Gdańsk, Gdynia i Sopot to atrakcyjne trio, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – każde z tych miast jest trochę inne. Gdańsk, jako najstarsze miasto z tej trójki, jest nieoficjalną „stolicą” Trójmiasta, jego największym ośrodkiem turystycznym, handlowym, biznesowym i studenckim. To tutaj dopływają statki z całego świata – czasami również z przesyłkami z DPD. Gdy jeden z mieszkańców miasta zdecyduje się wysłać przesyłkę bezpośrednio z DPD, zastanie standardową cenę rynkową. Sendit, dzięki korzystniej umowie handlowej i długofalowej współpracy z DPD, może zaoferować konkurencyjne, o wiele niższe ceny. Aby wysłać paczkę z DPD z Gdańska, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Kurier DPD, zamówiony online, odbierze od nas przesyłkę i w możliwe najkrótszym czasie, dostarczy ją do adresata. Tak właśnie działa DPD w Gdańsku.

DPD w Gdańsku – co jeszcze oferuje?

Platforma Sendit to cała gama korzyści i usług wysokiej jakości. Poza wspomnianą niższą ceną kuriera DPD, każda z przesyłek jest ubezpieczona na określoną kwotę, którą w razie potrzeby można łatwo zwiększyć wykupując w DPD dodatkowe ubezpieczenie – od nieszczęśliwych wypadków czy od zniszczenia przesyłki. Kolejną zaletą jest dowolność rozliczeń klientów z Gdańska z kurierem DPD i Sendit – w zależności od preferencji, można rozliczać się po każdym zamówieniu lub zbiorczo co miesiąc – wszystko zależy od wyboru wysyłającego. Nie ma też najmniejszego problemu z wysyłkami paczek poza granice Polski – również w najniższych cenach. Sendit to idealne rozwiązanie nie tylko dla firm, ale również osób prywatnych, które nie mają podpisanej umowy bezpośrednio z kurierem. Od teraz mogą wysyłać paczki z DPD na nowych atrakcyjnych warunkach, bez podpisywania umowy.

Monitoruj paczkę z Sendit

By nie zwalniać tempa rozwoju i możliwości swoich klientów, zarówno Sendit jak i DPD oferują szereg udogodnień, z których może skorzystać klient. Jeśli posiadasz konto na Allegro – można je łatwo zintegrować z przesyłkami nadawanymi z Sendit, jak i z płatnościami. Od teraz dużo łatwiejsze i sprawniejsze będzie wysyłanie przesyłek sprzedawanych na portalu Allegro, co powinno zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeśli wysyłasz paczkę z Gdańska, później można ją łatwo śledzić przez stronę internetową – każdy etap podróży naszej paczki jest zapisywany i prezentowany w specjalnej zakładce, w której można obserwować drogę przesyłki. Tym samym staramy się, aby nasi klienci mieli pewność, że wiedzą co dzieje się z ich przesyłką między nadaniem paczki a jej odbiorem. Nie ważne czy paczka została wysłana do miasta w Polsce czy do innego kraju Europy – wysyłając ją z DPD z Gdańska za pomocą serwisu Sendit, będziemy mieli pewność, że nasza przesyłka jest w profesjonalnych i bezpiecznych rękach.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Gdańsku:

UPS Gdańsk
InPost Gdańsk
FedEx Gdańsk
Poczta Polska Gdańsk