Nie, ale z nami zamówisz przesyłkę krajową do 1000 kg w konkurencyjnej cenie. Podpisaliśmy umowy z UPS, DPD, InPost i Pocztą Polską.
Dzięki nim przesyłka, którą zlecisz przez Sendit.pl, będzie tańsza niż zamówiona bezpośrednio u przewoźnika.

Często spotykamy się z pytaniem „Czy jesteście firmą kurierską?”. Nie jesteśmy firmą kurierską, a platformą wysyłkową, dzięki której możesz zamówić krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie. Dzięki temu, że współpracujemy z największymi firmami świadczącymi usługi przesyłkowe w Polsce, jesteśmy w stanie zaoferować Ci najkorzystniejsze warunki cenowe!

Jako pośrednik możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość obsługi. Na każdym etapie realizacji zamówienia udzielimy Ci wsparcia, będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w wybraniu najkorzystniejszych dla Ciebie rozwiązań.

Sendit to gwarancja najwygodniejszych rozwiązań. Nie musisz podpisywać z Nami żadnej papierowej umowy. Rejestrujesz się w serwisie, akceptujesz regulamin i od razu możesz korzystać z dostępnej oferty. Nie musisz także deklarować ile miesięcznie paczek będziesz wysyłał. Za paczki możesz zapłacić podczas nadawania, jak i opłacając raz w miesiącu fakturę. W każdym momencie możesz zrezygnować z naszych usług, ale jeżeli zostaniesz z nami na dłużej i będziesz regularnie korzystał z usług Sendit.pl – zaoferujemy Ci jeszcze niższe stawki!

Nie ufasz jakiemuś przewoźnikowi? Masz złe doświadczenia związane z którąś z firm kurierskich? Decyzja o tym, z usług jakiego przewodnika będziesz korzystał, zawsze zależy od Ciebie! W razie jakichkolwiek problemów pomożemy Ci także złożyć reklamację. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich transakcji i staramy się, abyś zawsze wracał do nas zadowolony.