Niższe ceny dla paczek DPD Polska oraz FedEx dostępne są dla tych Użytkowników, którzy rozliczają wysyłkę raz w miesiącu przelewem po otrzymaniu faktury VAT (post paid).

Cennik Biznes dedykowany jest wszystkim Użytkownikom naszego serwisu, niezależnie od formy prawnej rejestracji.

Niższe stawki uzależnione są od miesięcznej liczby wysyłanych paczek.  Użytkownik wysyłający więcej niż 10 lub 30 paczek miesięcznie otrzyma bardziej atrakcyjne ceny.

W przypadku, gdy Użytkownik w ciągu miesiąca (np. 15-stego) zmienił sposób płatności, to paczki opłacone „z góry” nie są wliczane do wolumenu paczek rabatowanych. Anulowane zlecenia nie są wliczane do miesięcznego wolumenu paczkowego.

Zliczanie wolumenu paczkowego następuje od pierwszego dnia każdego miesiąca do momentu wystawienia faktury VAT (wyjątkiem są wcześniej opisani Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca zmienili sposób płatności z płatności „z góry” na płatność „z dołu”). Paczki zaliczane są do danego progu rabatowego, od momentu osiągnięcia przez zlecenie statusu „oczekiwanie na kuriera”.

Do sumy zliczana jest liczba poszczególnych paczek z danego zlecenia.

Licznik paczek jest zerowany z początkiem każdego miesiąca. W ciągu jednego miesiąca stawki naliczane są dynamicznie według bieżącego wolumenu paczkowego, co oznacza, że do końca danego okresu rozliczeniowego stawka ta może wielokrotnie się zmienić, ale obowiązuje ta z dnia wystawienia faktury VAT. Szczegółowy cennik Biznes dla DPD Polska oraz FedEx znajduje się w zakładce Oferta. Pamiętaj! Niższe stawki obowiązują tylko dla wysyłki krajowej i nie obejmują przesyłek paletowych oraz usług dodatkowych.