Szanowni Państwo,

 

Chcielibyśmy poinformować, że w drugiej połowie września 2016 roku oddamy w Państwa ręce całkowicie odświeżony serwis www. Obecne dwie wersje stron, które mają Państwo do dyspozycji, zostaną skonsolidowane. Serwis otrzyma zupełnie nową oprawę graficzną. Z pewnością wprowadzone zmiany wizualne i kolorystyka pozytywnie Państwa zaskoczą.

 

Jednocześnie z dniem 22 września 2016 roku wchodzą w życie zmiany Regulaminu Serwisu Sendit w zakresie rejestracji i logowania (ust. 1.5., 3.1., 3.3., 3.6. Regulaminu), które przedstawiamy w pliku do pobrania oraz do zapoznania się pod adresem https://www.sendit.pl/nowy-regulamin-sendit.

 

Dodatkowo cały czas pracujemy nad jeszcze lepszą wersją serwisu www, której premierę zaplanowaliśmy na przyszły rok. Wszystkie te zmiany są wynikiem wnikliwych badań potrzeb naszych Klientów, koniecznością dostosowania wyglądu oraz funkcjonalności do najnowszych trendów. Bycie największym w branży zobowiązuje – dla nas najważniejsze jest zaspokojenie potrzeb wszystkich Państwa, czyli naszych 250 000 użytkowników.

 

Zapraszamy na serwis www.sendit.pl już w drugiej połowie września i dziękujemy za ponad 11 000 000 wysłanych przesyłek!

 

Z pozdrowieniami

Zespół Sendit.pl