Sendit. Nadaje się najlepiej.

 


Drodzy Użytkownicy,

 

Mamy dla Was świetną wiadomość!
 
Powracamy z całkowicie nowym i przygotowanym zgodnie z Waszymi oczekiwaniami – publicznym SENDIT API. Już od od teraz możecie się całkowicie zintegrować się z platformą Sendit.pl i nadawać przesyłki wprost z własnego e-sklepu. Usługa Sendit API oparta jest na protokole SOAP i zdefiniowana za pomocą języka WSDL, dzięki czemu jest łatwa do zaimplementowania i niezależna od platformy wykorzystywanej po stronie Klienta.
 
Dodatkowo, specjalnie dla potrzeb testowania naszego API, przywróciliśmy środowisko SANDBOX. Jest to niezależne, testowe środowisko, kompletnie odwzorowujące system produkcyjny. W jego skład wchodzi zarówno testowa wersja serwisu www, jak i samo Sendit API. Umożliwia ono sprawdzenie poprawności integracji własnego systemu z platformą Sendit bez wpływu na faktyczne konto, a więc bez ryzyka omyłkowego zamówienia kuriera czy skasowania ważnych danych.
 
Więcej informacji znajduje się pod adresem Narzędzia – Sendit API.

Użytkownicy posiadający ważny klucz dotychczasowego Sendit API mogą rozpocząć korzystanie z nowej usługi na środowisku produkcyjnym już teraz. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem klucza dostępu do środowiska produkcyjnego zapraszamy do kontaktu z działem Współpracy z Klientem, drogą mailową lub telefoniczną.

Jednocześnie informujemy, że środowisko SANDBOX umożliwia samodzielne wygenerowanie klucza testowego – wystarczy się w nim zarejestrować.

Więcej informacji na temat obu usług – już niebawem!

 

Pozdrawiamy
Zespół Sendit


Sendit.pl