Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że od dziś mogą Państwo wysyłać paczki na terenie Unii Europejskiej.

Obsługa przesyłek międzynarodowych to ważna część działalności wielu naszych kontrahentów, dlatego teraz, dzięki fachowej obsłudze firm kurierskich UPS i DPD, gwarantujemy sprawną i profesjonalną obsługę wysyłek również za granicę. Na początek wprowadzamy usługi eksportowe, ale już teraz pracujemy nad przygotowaniem atrakcyjnej oferty importowej.

Przygotowując ofertę wspólnie z naszymi Partnerami postawiliśmy na stabilne i atrakcyjne ceny. Cennik wysyłki międzynarodowej Sendit utrzymuje ten sam wygodny i wysoki limit wagowy, jak w  przypadku cennika krajowego – do 30 kg.

Na przykład cena przesyłki do 30 kg do Austrii to 69,00 zł netto (84,87 zł brutto), do Francji 79,00 zł netto (97,17 zł brutto), a do Portugalii – tylko 116,00 zł netto (142,68 zł brutto).

Do końca września oferujemy Państwu 20% zniżki na przesyłki do Czech, Słowacji, Niemiec 44,00 zł netto (54,12 brutto), Wielkiej Brytanii 64,00 zł netto (78,72 zł brutto).

Gwarantujemy naszym Klientom długoterminową stabilność ceny wysyłki. Wyeliminowaliśmy niepewność związaną z wahaniami kursów walut oraz zmienną dopłatą paliwową.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług międzynarodowych i zapraszamy do współpracy.

W razie pytań, sugestii lub uwag zapraszamy do kontaktu z Biurem Współpracy z Klientem.

Zespół Sendit